«
2017-cocuk-modasi

             Eskiden çocuklar genelde penye kumaşlar giyerdi. Bir tekdüzelik vardı. Ama her alan gibi çocuk kıyafetleri de fazlaca gelişti, çeşitlilik oluştu. Artık çocuklarda resmen yetişkinler gibi giyiniyor.

           Çocuklarımıza artık aldığım ürünleri herhangi bir marka bile almaz olduk.  Ben dahil çoğumuz Zara çocuk modası dahil ünlü olan adidas nike çocuk ayakkabıları gibi kaliteli markaları kullanıyoruz.

            Bu yıl sokaklarda minik adamlar görülebilir. Çünkü artık onlarında kendi tarzları var sıradan çocuk kıyafetleri giymiyorlar. Peki, 2017 erkek çocuk modası ne?

2017 Erkek Çocuk Modasında Neler Var?

 YELEKLER

 

            Kot, keten kumaşlarda şık gömlekleri artık çocuklarda giyiyor. Renk renk gömlekler üzerine giydiklerinde çok şık ve tatlı bir görüntü oluşuyor.

 

 GÖMLEKLER

 

            Gömlekler de erkek çocuklarında artık daha sık görülecek.

 

 DAR PANTOLON

 

            Dar pantolon zaten bir kaç yıldır moda olan bir kıyafet. Artık erkek çocuklar bile giyiyor üzerine de bir gömlek ve pantolon askısı ile gayet tatlı ve hoş bir takım oluşuyor.

 

 GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

 

            Güneş gözlükleri hem tarz olarak hem de güneşten korunmaları adına gayet yararlı bir moda akımı olarak artık çocuklara da geçiyor.

 

 PAPYON

 

            Renkli, desenli sevimli papyonlar erkek çocuklarında gömlek üzerine sevimli ve tarz durabilecek aksesuarlardan biri.

 

 ŞAPKA

 

            Şapkalar da tarzı yansıtan parçalardan. Özellikle yaz aylarında erkek çocuklarını hem güneşten koruyup hem de tarzlarına tarz katacak şapkalar da moda oluyor.

 

 EŞOFMAN TAKIMLARI

 

            Üst eşofman sade, alt eşofman bileklerden büzgülü, desenli ve renkli erkek çocukları için olan eşofman takımları da 2017 de moda. Hem tarz hem de rahat olan bu takım da çocukların çok seveceği bir tarz olabilir.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *