«
ikea-izmir-indirim-günleri

İkea’da özel kış indirimleri devam etmektedir. Özellikle restorant bölümünde ve yemek odası yatak odası ve halı reyonlarında 2021 Şubat Mart indirimleri olacaktır. ✅

2021 yılından bu yana herkesin uğrak yeri olan AVM Forum Bornova’da kurulan İKEA mağazası, gün gün indirim günleri yapmaktadır. Kırmızı etiketli bazı ürünler yüzde elliye kadar indirimler uygulanmaktadır. İkea’nın indirim köşesine nazaran sezon ürünleri olmayan ürünlerinde de indirim yaptığı görülmüştür.

Banyo mobilyalarında geçtiğimiz günlerde bir hayli indirimler vardı, çok kullanışlı banyo dolapları %40 indirime girmişti bir de ikea aile kartı ya da krumsal kart ile alışveriş yaparsanız eğer indirim ve puanlamadan yararlanabiliyorsunuz. Çoğu zaman mobilya alanında da indirim günleri olan ikea, stratejisini değiştirdi ve 2021 yılında yeni sezon ürünlerde de indirimlerini arttıracağını duyurdu. Türkiye ikea mağazalarının tüm indirim günleri hakkında güncel bilgileri sitemiz üzerinden öğrenebileceğiniz gibi, yorum alanına bırakacağınız yorumlar sizin indirim günlerini kaçırmamanız için bir fırsat olacaktır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

RESTORAN BÖLÜMÜNDEKİ 2021 MART NİSAN MAYIS ÖĞRENCİ İNDİRİMİ DEVAM EDİYOR. AYRICA MOBİLYALARDA PUAN KARTLARINIZ İLE İKİ KATI İKEA PUAN KAZANMA ŞANSINI YAKALAYABİLİRSİNİZ.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *