İnstagram güvenilir beğeni arttırma programı

Eğer siz de paylaştığınız resimlerin çok kişi tarafından beğenilmesini istiyorsanız mutlaka eklenti ya da instagram beğeni programı kullanmanız gerekiyor. Günümüzde bunu çıkara dönüştüren spam eklentiler var. Android’te spam sorunu ios’a göre daha çok yaşanıyor.

Peki instagram’da güvenilir bir şekilde beğeni arttırmak mümkün mü? Ben birilerini beğenirim buna karşılıkta beğenim artar tamam ama benim haberim olmadan takipçilerim artmasın ya da ben izin vermeden başkalarının resimlerini beğenmeyeyim diyorsanız eğer her sisteme kullanıcı adınızı ve şifrenizi vermeyeceksiniz.

Şimdi sizinle İnstagram beğeni arttırma programının isimlerini paylaşacağım. Öncelikle resimlerimi türk takipçiler beğensin yabacılar dikkat çekiyor sahte olduğu anlaşılıyor diyorsanız eğer gerçek tük beğenileri alabileceğiniz İnstabeğeni eklentisini kurabilirsiniz. 50 kişinin resmini beğeniyorsunuz size 25 adet gerçek beğeni yolluyor. Kredi kazanmanız için yapmanız gereken sadece seçtiğiniz ve size sunduğu istediğiniz kişinin resmini beğenmek. Bu sistem sizin adınıza hiçbir şekilde spam paylaşımlar yapmıyor o nedenle tavsiye ederim. Sadece beğeniler bir kaç saate elinizde oluyor.

Eğer başka programlardan ötürü siz de hatalar yaşıyor, istemeden başkalarını takip ediyorsanız eğer bu bağlantı size yardımcı olabilir.

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.