«
instagram-uygulama-kaldırmak-modaizle (3)

Merhaba arkadaşlar çok fazla instagram hatası talebinde bulunuyorsunuz o nedenle bu konuya yeni bir yazıda değinmek istedim. Şu günlerde en büyük hatalardan biri ise instagram blank page hatası ve bu hata sizi https://www.instagram.com/oauth/revoke_access sayfasına yönlenmenize neden oluyor.

Siz de instagramdaki bu hata ile karşılaşıyorsanız eğer bunun çok açık bir çözümü yok bilmenizi isterim. Ancak instagram’ın bu hatayı çözmesini bekleyeceğiz. Bu arada farklı bir çözüm yolu ürettik. Sonuçta biz de alternatifler tükenmiyor.

Eğer siz de İnstagram Beyaz Sayfa Revoke Access Hatası alıyorsanız eğer ve karşınıza www.instagram.com/oauth/revoke_access sayfası bomboş beyaz bir sayfa geliyorsa;

Çözüm;

Öncelikle hesabınızı donduracaksınız. Hesabınızı dondurduktan 13 saat sonra hesabınızı tekrar aktif edeceksiniz ve tüm uygulamalarınız iptal olmuş olacak. Hesabınızı iptal etmek için bu linki kullanabilirsiniz;  https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *