«
Mercedes-Benz-Fashion-Week-İstanbul-2016

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’u gerçekten yerinden oynatan bir defile haftası ile geliyor. İstanbul moda akademisi gibi okulların ya da Mercedes gibi şirketlerin desteklediği İstanbul Moda Haftası 2016 yılında bir hayli ses getireceğe benziyor.

Şimdiden tüm mankenler o altın podyumda yürümek için yarışıyorlar. Bu seneki moda haftasında Türkiye’den de çok ünlü mankenin yer alacağı söyleniyor. İstanbul moda haftası ne zaman nerede gerçekleşecek ya davetiyelerini nasıl bulurum nereden alırım derseniz eğer işte doğru yerdesiniz. Moda haftası başlayacağı zaman yazının sonuna kişiye özel tıklayınca açılan davetiyeler ekleyeceğim. Siz de tek bir tıklamayla mailinize gelen çıktıyı alıp moda haftasına katılabileceksiniz. Elimde sadece 10 adet İstanbul moda haftasına giriş yapabileceğiniz bilet olacak onlarıda aşağıya tıklayınca açılan paneldeki formu doldurup moda ile en alakalı olan kişilere vereceğim.

İstanbul moda haftası detayları, haberleri, resimleri hepsi bizimle burada olacak modayı moda penceresini buradan izleyin.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *