«
izmir-mermer-fuari

İzmir’de artık o kadar çok otel var ki hangisinde kalacağınız konusunda fazlasıyla kararsız kalıyorsunuz. Bunların bir çoğu basit ve tehlikeli oteller, online booking sayfalarında ne kadar fazla gösterişlide görünseler gerçekten tehlikeliler. O nedenle İzmir’e şehir dışından seyehat edecekseniz benim yazıma kulak vermenizde yarar var. Önümüzde 2016 yılındaki en önemli fuarlardan birisi olan İzfaş’ın düzenlediği mermer fuarı var ve bu fuar için size gerçekten çok güzel ve avantajlı bir otel önereceğim.

Biliyorsunuz İzfaş’ın sayfasında anlaşmalı otel listesi mevcut ama bu otellerin ne kadar güvenilir oldukları tartışılır belki çok bildik beş yıldızlı oteller için bir şey söyleyemem ama onun dışındakiler için gerçekten şöyle bir durup kalıyorum. Aldığım bilgilere göre artık İzfaş kendi acentasını kurmuş ve ayarladığı oteller üzerinden komisyon alıyormuş o nedenle size en iyi komisyon aldığı oteli öneriyor. Geçtiğimiz günlerde fuardan stand kiralayan arkadaşım, İzfaş’ın web sayfasından konaklama mailine bir mail atmış ve fuara yakın bir otel talep etmiş kendisine Basmane bölgesinde eski fuar alanına yakın yani yeni fuar alanına 45km uzaklıkta söz de şehir merkezinde olan bir otel önermişler, benimle paylaştı hemen iptal etmesi gerektiğini söyledim çünkü o bölgede o kadar çok tehlike var ki anlatmakla bitmez İstanbul’dan gelen biri için bile tekene mahallesinden farksız emin olabilirsiniz. Amerika menşeli bir firma adını vermek istemiyorum arkadaşım,  Gaziemir’de İzmir Yeni fuar alanına 1km uzaklıkta 4 yıldızlı bir otel bulmuş. Hem spa merkezi varmış hem de konum olarak merkezi bir yerdeymiş gerçekten çok şaşırdım ve booking.com’da araştırmaya başladım. Otelin adı bile güzel Svalinn Hotel, booking.com‘da konaklayan misafirlerin yorumları fevkalade ve puanlaması 10 üzerinden 9,4 oranında.

Hiç kafa yormadan güvenli, temiz bir otele tüm fuar boyunca rezervasyon yaptırdım. Hiç düşünmeden size de rezervasyon yaptırabilirsiniz. İsterseniz bu linkten booking.com üzerinden isterseniz telefonla arayarak yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *