«
vodafone

Başımdan geçen İnternet taşıma olayını sizlerle de paylaşmak istedim belki böylelikle size de örnek olabilir. Eğer siz de TTnet İnternet paketinizi Vodafone İnternet olarak değiştirmek istiyor ve hattınızı taşımak istiyorsanız yapmanız gerekenleri anlatayım.

İlk olarak ben TTnet hizmetinin ancak ADSL olarak desteklendiği bir konumda ikametgah ediyorum. Fakat TTnet’e ilk kayıt olurken bana 16mbit’e kadar internet hızı sunulacağı taahhütü ile kayıt oldum. Yalnız hiçbir zaman 2mbit üstü İnternet hızına ulaşamadım. Üstüne üstlük ödediğim ücret fiber aboneliklerden daha pahalı 70TL fatura ödüyordum. Daha sonra 24 aylık sözleşmem bitti ve fatura bedelim 95TL’ye geldi. Bu arada o kadar çok destek talebi ilettim ki size anlatamam. TTnet’e diyorum ki, ben 16mbit’e kadar hız için para ödüyorum ama siz bana 2mbit verebiliyorsunuz o halde ben size 2mbit için bir para ödeyeyim neden 95TL ödemek zorundayım diyorum konuyla ilgili bana hiçbir destekte bulunmuyorlar. Bulunduğum bölgede Süperonline olmuş olsa bu sıkıntıları eminim hiç yaşamayacaktım ama ne yazık ki Türk Telekom’a mahkum bir süreç yaşadım. Şimdi ise Vodafone’nin 49,90TL’lik kampanyasından faydalanacağım. Kendileriyle görüştüm, daha farklı portlar kullandıklarından daha da hızlı bir bağlantı sağlayabileceğimi söylediler bakalım kayıt sürecini başlattık nasıl olacağını göreceğiz. 

Eğer siz de aynı konudan şikayetçiyseniz bu linke tıklayarak telefon numaranızı ve adınızı bırakın sizi arasınlar ve taşıma sürecinizi başlatsınlar.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *