«
2022-izmir-yilbasi-programlari

Moda denilince akla ilk gelen kıyafeti elbise mi sanıyorsunuz tabiki değil biz bu postumuzda izmir yılbaşı programları 2022 yılına ait moda konusuna değineceğiz. Bu yılbaşı programları konumuzun içeriği: yılbaşı moda mekanlar, en iyi yılbaşı mekanlarıi 2022 yılbaşı kombinleri, 2022 hangi kıyafetleri giymemiz gerekir gibi başlıklara değineceğim.

Konumuz eğlence olunca çok fazla hastalıktan bahsetmek istemem ama yılbaşında dikkat etmeniz gerekenlerden ilki gideceğiniz mekanın temiz hava sisteminin olması olacak. Eğer mekan ne kadar cam çevrilide olsa içerideki mikroplu hava emilemediğinden hava da asılı kalacak ve gidemeyecektir. Önce sağlık olduğu için gideceğimiz eğlence mekanının güvenli turizm sertifikasına sahip olduğundan emin olmamız lazım. Bu güvenli turizm sertifikaları prosedürleri genellikle otel işletmelerinde çok sağlıklı uygulanıyor. Bu nedenle 2022 yılbaşı mekanı eğlencesi seçimi yaparken ilk düşüneceğiniz yerler otellerin balo salonları olabilir.

Bu sene artık yılbaşında eğlenmemiz gerektiği düşüncesindeyim, bu nedenle de yılbaşında korkak bir şekilde evde pineklemenin anlamı yok. İşletmeler zaten gerekli sosyal mesafe kurallarına uyacak ve sizler için steril bir ortam yaratacaklardır. Bu nedenle covid-19 dönemini geride bırakmak adına bu sene çılgın bir eğlence yapabiliriz.

Bir çok işletmede sanatçılı yılbaşı eğlenceleri yapılmaktadır, ünlüler ile yılbaşı programlarına katılmak eminim daha zevklidir ama bilinmeli ki çok daha pahalıdır. Bu nedenle ünlü olmayan ama zengin içerikleri olan yılbaşı programlarını tercih edebilirsiniz. BU programların çoğunda limitsiz alkol ve zengin içerikli menüler olacaktır. 2022 yılbaşı galası içerikleri zengin olan otelleri tercih etmenizi şiddetle öneririm.

Bu sene yılbaşı mekanı seçiminde İzmir’in gözde mekanlarının olduğu Konak, Alsancak, şehir merkezi noktalarından bence uzak durun ne kadar az insan o kadar iyi şu dönemde. Daha çok Gaziemir, Karşıyaka gibi bölgelerde ki mekanları ya da oteller tercih edebilirsiniz. Size en çok tavsiye edebileceğim mekan İzmir Gaziemir Svalinn Otel 2022 yılbaşı program balosu eğlencesi olabilir neden diyecek olursanız eğer otelin balo salonunda hava değişim sistemleri ve güçlü klima altyapısı mevcut. Özellikle de balo salonu 1000m2 genişliğinde ve salon kapasitesine göre yarı yarıya misafir alacaklarmış bu nedenle bu zengin içeriği kaçırmayın derim.

Korona girmeden önce ben her sene 2016-2017-2018-2019 yıllarında yılbaşı programı için svalinn hotel i tercih ettim. Bu sene de İzmir yılbaşı programında hem ulaşımı hem de yemek menüsü harika olduğu için Svalinn hotel’i tercih edeceğim.

Bir önceki yazımız olan Altın euro dolar neden düşüyor başlıklı makalemizde dolar, euro ve ne zaman yükselecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Sema Hakkında

avatar

Sema

Sema Demiralay Turgut Ozal University- Political Science and International Relations ! Bir modasever :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *