«
lancome-uv-expert-spf-50-güneş koruyucu krem

Biz bayanlar olarak, özelliklede beyaz tenli bayanlar olarak yüzümüz güneşin yaşlandırıcı ve zararlı ışınlarına karşı çok hassasız. O nedenle bizim cildimizi güneş lekelerine ve yaşlanma belirtilerine karşı koruyacak kaliteli ve hesaplı bir kreme ihtiyacımız var.

Size önereceğim en hesaplı ve en ekonomik yüz güneş koruyucu krem markası Lancom olacak. Lancom’un UV SPF 50 plus ürünü tam sizin istediğiniz gibi bir ürün. Ürün yüzünüzde yapış yapış hissi vermiyor. Hem de gün boyu ferahlık hissi veren bir özelliği var. Lancom güneş koruyucu kokusuz ve renksiz. Günün başında yüzünüze biraz sürüyorsunuz ve neredeyse 10 saate kadar etkisi mevcut bütün gün tekrar sürmüyorsunuz. Yüzünüzde parlaklığa neden olmuyor aynı zaman da vitamin özelliği ile cildinizi besliyor ve taze bir görünüm sağlıyor. Eğer sizin de bir kadın olarak yüzünüzdeki artan lekelerden şikayet ediyor ve güneşin yaşlandıran etkisinden koruyan bir güneş koruyucu kreme ihtiyacınız varsa mutlaka almanız gereken en hesaplı ve en ekonomik ürün Lancom uc spf 50 plus plus plus ürünü olacak.

Bu ürünü en hesaplı Douglas mağazalarından alabilirsiniz. Hatta tüm mağazalarda ve internette 30ml fiyatı 145TL civarında ama siz bunu Douslas’tan 50ml olarak 145TL’ye alabilirsiniz. Güneşli fakat güneş koruyuculu günler dilerim.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *