«
Kahkül 2016 Saç Modelleri - moda sitesi (5)

Hepimizin yıllardır bildiği kahkül saç modeli yıllar sonra tekrar 2016 yılında moda haline geldi. Siz değerli takipçilerimiz için uluslararası saç modellerini sizler için galerimize ekledim. Bayanların kahkül seçimleri her sezon olduğu gibi farklılaşıyor. Kimi kaşa kadar gelen kahkül seçiyor kimide çok kısa bırakılmış farklı bir kahkül modelini yeterli buluyor. Fakat burada önemli olan size yakışan saç modeline karar verebilmeniz.

Yüzünüz ince ve uzun hatlara sahipse kısa kabarık bir kahkül modeli seçmenizi öneririm. Fakat yüzünüz daha yuvarlak küçük hatlara sahipse daha uzun ve kabarık bir kahkül modeli öneririm daha çok bu modeli emolarda görmeye alışmıştık ama renklendirmediğiniz sürece siz de de hoş ve çok tatlı duracaktır. O nedenle bu yılın en güzel kısa ve uzun kahkül saç modellerinin resimlerini bizim galerimizde bulabilirsiniz. Sizin dikkat etmeniz gereken yeni modaya uygun ve yüzünüze uygun bir kahkül saç modeli seçmeniz olacaktır. 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *