Vakko Gelinlik Modelleri 2021 – 2022

Evlilik, her kadının isteyeceği çok özel bir kurumdur. Her kadın evliliğinin muhteşem olmasını ister. Her şeyin kendi istediği gibi olmasını ister buna mütemadiyen giyeceği gelinliğinde güzel ve şık olmasını ister. Muhteşem olmak ister ki o gece onun gecesidir ve o kıyafet sadece o geceye özeldir. Bu sebepten dolayıdır ki gelinlik her kadının giyinmek istediği bir kıyafettir.
Her kadının da zevki farklıdır. Bu sebepten dolayı farklı gelinlik modelleri vardır. Vakko gelinlik her kadına her renkten seçenek sunarak kadınların hayallerini gerçekleştirmektedir. Vakko gelinliklerinin birçok modeli vardır.

MASALSI TÜLLER: Klasik kabarık gelinliklerin üzerinde uçuşan tüller bu gelinliğin çok daha yumuşak ve zarif görünüme sahip olmasını sağlıyor. Çok hafif ve rahat bir gelinlik olduğu için kadınlar tarafından oldukça sevilen bir modeldir.

IŞILTILI SATENLER: Sade ve parlak satenler, kabarık gelinliklerin yanı sıra daha düz, yalın ve şık bir görünüme sahiptir. Bu gelinliğin kadınlar tarafından tercih edilmesinde sade ve gösterişli olmasının rolü büyük.

ROMANTİK DANTELLER: Çok şık ve zevke göre değişen bir gelinlik türüdür. Zarif dantellerle işlenmiş çok şık bir görünüme sahiptir. A-line ve balık formlu gelinlik tarzları en çok rağbet gören modelleridir.

VAKKO BALIK ETEK: Vücudu sarıp sarmalayan bu gelinlik modeli çok zarif ve şık bir görünüme sahiptir. Öyle bir görünüme sahiptir ki tüm özel günlerde de giyilebilir.

PELERİNLİ VAKKO GELİNLİKLER: Adeta masalsı bir prensesi andıran görünümüyle etrafını büyüleyen bir gelinlik modelidir. Gelinliğin arkasından uçuşan pelerin gelinlerin yeni trendi olmaya aday gibi görünüyor.

MERMAİD VAKKO GELİNLİKLER: Vücuda oturan ve belden aşağıya doğru eteğe dönüşen ve üstündeki zarif çiçek işlemeleriyle adeta bir prensesi andıran görünümü vardır.

İLLUSİON VAKKO GELİNKLİKLER: Parlak saten üstüne işlenmiş transparan danteller kolları kapatır ancak yanılabilirsiniz aslında açıktır. Çok şık bir görünüme sahip olan bu model adeta bir illüzyon gösterisi sunuyor.

V-NEEK VAKKO GELİNLİKLER: Zarif işlemeleri ve göz alıcı bir duruşa sahip olan bu gelinliğin en can alıcı özelliği, yaka bölümünün V şeklinde olmasıdır. V yakaya sahip bu modeli boyun bölgesi kısa olan gelinler tercih etmelidir çünkü bu model boynu olduğundan daha uzun göstermektedir.

BALL GOWN: Düz ve beyaz parlak satenden oluşan bu gelinlik türü adeta Cinderella’yı anımsatıyor. Bel kısmından aşağıya doğru etek olarak açılan bu gelinlik çok sevilen modeller arasında yerini alıyor.
vakko gelinlik 2016 (1) vakko gelinlik 2016 (2) vakko gelinlik 2016 (3) vakko gelinlik 2016 (4)

Bir önceki yazımız olan En Güncel Zara İndirim Günleri başlıklı makalemizde 2022 indirimi, haziran indirimi ve son Zara indirimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.