«
kurbanlik-4

Kurban bayramına neredeyse 2 ay kaldı ve hemen akıllarda şu soru kurban fiyatları nasıl olacak. Herkesin bütçesi kurban fiyatlarını almaya ve et yemeğe yetecek mi. 2017 Kurbanlık fiyatları ve düşecek mi artacak mı sorusunun tüm bilgileri Etbir ile ilgili detaylar sitemizde.

Ramazan’da baklava Kurbanda et o nedenle hazırlık durumları diğerine nazaran daha farklıdır. Kurban bayramında aylar öncesinden hazırlıklar yapılır çünkü önceden et alınması ve kurbanlık temin edilmesi gerekmektedir. Çünkü 1-2 ay öncesine kadar kurbanlık işini çözmezseniz eğer son dakikalarda uygun fiyatlara kurbanlık bulmanız zordur.

Kurban bayramı ne zaman başlayacak derseniz eğer çok bir şey kalmadı 31 Ağustos perşembe başlayıp, 4 Eylül Pazartesi’ye kadar devam edecek. Etbir başkanı AHmet Yücesan kurbanlık fiyatları, kırmızı et fiyatları, bütçesi, küçükbaş ve büyükvaş kilo fiyatları hakkında bilgiler verdi geçtiğimiz seneye göre 2017 yılında kurbanlık fiyatlarının çok fazla artmayacağını söyledi.

Ramazan ayındaki yükselişe göre kurban bayramında et fiyatlarınının azıcıkta olsa düşeceği bildirildi. Ağustos ayı içerisinde kurbanlık işinizi halledin daha geçe bırakmayın diyen Ahmet Yücesoy etlerin fiyatlarının düşmesinin en büyük sebeplerinden birisininde gümrük vergisinin düşmesi olduğunu söyledi.

En çok merak edilenlerden birisi peki 2017’de Kurbanlık Fİyatları Kaç Para Olacak?

Artık küçükbaşta 800TL’nin altında kurbanlık çok zor bulunacak. Büyükbaşta ise 15.000TL’den aşağı hayvan olmayacak. Genele vuracak olursak eğer canlı hayvanın kilo başı 33-34 TL’den tartılacağı söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *