Zara Mağazalarında Yeni İndirim

Zara bize jestler yapmaya devam ediyor. Bu  web sitesindeki indirimlerin yanı sıra Zara mağazalarında büyük indirimler başladı. Alıştığımız indirim haberlerinden ziyadesiyle bu sefer Zara yüzde kaç indirim yapacak. Zara 2018 ilkbahar yaz dönemi için özellikle ne zaman indirime girecek ve yüzde oranı kaç olacak.

Bana indirim soruları  bu aralar çok sık gelmeye başladı. Zara’da bir çok üründe indirim haberleri alıyorum bu haberleri doğrudan size aktarıyorum fakat daha güncel indirim haberinden 1 saat geçmemişken bir bakıyoruz ki sadece büyük bedenlerde ürün kalmış tüm küçük bedenler stoklardan kalkmış.

Bu indirimdeki ürünleri bulamamızın en büyük nedenlerinden birisi; mağaza çalışanlarının kendilerine beğendikeri ürünleri ayırıyor olması. Ya hemen beğendikleri ürünü satın alıyorlar ya da beğendikleri ürünü ayırıp indirime girmesini bekliyor. Bu bence fazlasıyla haksızlık, genellikle Zara mağaza çalışanlarına %25 oranında bir indirim hakkı veriyor bunun yerine alışveriş yasağı getirse daha mantıklı olacak.

Bu sezon 2018 İlkbahar Yaz indirim zamanı ve günleri Nisan başı gibi bekleniyor. Hatta çoğu modacı arkadaşım Nisan ayına bile kalmadan Zara İnditex grubu indirime girer diyor. O nedenle siz bizden çok ayrı kalmayın.

Bir önceki yazımız olan Vakko Gelinlik Modelleri 2021 - 2022 başlıklı makalemizde vakko, vakko 2021 gelinlik indirim ve vakko 2022 gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.