«

Son zamanlarda güzelliği ve sitiliyle gündeme gelen Kylie Jenner,  Kim Kardashian’ın üvey ve Kendal Jenner’in ise öz kardeşidir. Tıpkı Klylie Jenner gibi onlar da stilleri ve güzellikleriyle konuşulmaktadır. Dünyadaki kadınlara kıyafet, saç ve makyaj stillerinde bir idol olmuşlardır. Her birinin stili hakkında yazı yazmaya değer fakat bu yazıda Klie Jenner’in stilini inceleyeceğiz.

Klie Jenner’in stili sıradışı olduğu gibi kendisine  çok yakışan  kıyafetlerle çok şık ve tarz görünüyor. Kendisinden iki yaş büyük olan Kendal Jenner’e göre süsüne çok düşkün ve  kadınsı kıyafetler giyinir. Vücut yapısı ince ve 173 boyunda olsa da Kendal kadar uzun ve ince değildir.

Klie Jenner giyiminde günlük bir tarz benimsese de kullandığı yüzükler ve takılarla tarzına farklı bir hava katıyor. Yırtık kot, şort-tişört ve sıra dışı etekleri kendisine çok yakıştırıyor. Özel davetler de ise vücudunu gösteren, kadınsı kıyafetler seçerek günlük tarzındaki çılgın genç kız tavrından sıyrılıp giydiği kıyafetlerle frapan bir kadın olabiliyor.

Klie Jenner takı kullanmayı çok seviyor. Günlük kıyafetlerinde bile hem spor hem şık olabilmeyi takılarıyla sağlayabiliyor.

Klie Jenner saçlarında renkleri çok seviyor. Saç rengini çok sık değiştiriyor ve saçlarında sıra dışı renkler kullanıyor. Esmer olmasına rağmen kullandığı bütün renkleri kendisine yakıştırıyor.

Kylie bu kombininde gayet basit fakat çok tarz duran bir kombin yapmış. Yırtık kot, beline bağladığı gömlek ve beyaz tişört ve tabii ki vazgeçemediği takılarıyla müthiş tarz duruyor.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *