Moda ile İçinizi Isıtacak Pançolar

Yine bu sezon kış aylarının serin havasından sizi ve içinizi ısıtacak pançolar yine çok moda. Pançoları çok eski zamanlarda sırtlarına hayvanların deri parçalarını alarak ısınmak için kullanırlardı. Günümüzde bu durum çok moda hale geldi. Eğer siz de içinizi moda ile ısıtmak istiyorsanız eğer bu soğuk günlerde sırtınıza bir panço alabilirsiniz.

Çift Renkli Sıcacık Pançolar

Bir çok bayan pançoları kendisi örerek kendi fikirleriyle süsleyerek kullanıyor hatta bir çok arkadaşım kendi örgüğüm panço modeline nasıl örülür diye sordular ben de tabiki yöntemini anlattım. Tabi bu kıyafeti ve bu tekstil ürününü dikmek ya da almakla olmuyor herkesin merak ettiği konulardan biriside gerçekten zor olan panço nasıl kombinlenir konusudur. Bir çok moda #bloglarında buna değinmişler fakat bir de biz değilenim istedim. Günümüzde artık gerçek yünden örme bulması zor o nedenle pek fazla polar panço var. Peki o zaman siz ne yapabilirsiniz üstünüze çok kalın bir şey almadan giyiminizi kot ile birlikte güzelce kombinleyebilirsiniz. Pançoya alternatif olarak ise panço yağmurluk ve panço montlarıda örnek olarak alabiliriz. İki renkli #panço yaparsanız eğer ayrıca üstünüze güzel bir görünüm katabilirsiniz. Ya da size daha ileri bir fikrim var hint yönteminden yararlanarak örgülerde yapabilirsiniz. Ayrıca bunların #tesettür alanındakini temin etmek isterseniz eğer modanisa.com sitesini kullanabilirsiniz.

Panço Yağmurluk Modelleri

Benim aklıma gelen daha nice yöntem var fakat en güzel panço modelini yorum alanında siz paylaşırsanız eğer sizin gönderdiğiniz bir resmi burada paylaşabilirim. Hem herkes sizin fikir ve önerinizi kullanmış olur hem de fayda sağlamış olur. Makalemi okuduğunuz için teşekkür ederim #modaizle severleri.

moda
moda

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.