«
telefon-şarjı-dayanmiyor

Herzaman bir hevestir yeni telefon aldığımız da bir takım yenilikler bekleriz ne de olsa az para ödemiyoruz onlara. Bunlara rağmen bir çok kez hayal kırıklıkları olur. Örneğin çok pahalı bir telefon alıyorsunuz eski modelden üst modele geçiyorsunuz ama ne yazık ki telefonun şarjı yine bir günden fazla gitmiyor.

Telefonun günden güne teknolojisi artmaya devam ediyor. Görüntü kalitesi artıyor, ekranlar büyüyor, işlemcileri artıyor daha hızlı işler yapıyorlar fakat ne yazık ki hala daha telefonun şarjı en fazla bir gün gidiyor. Bu nedemek oluyor telefonun şarj teknolojisi yerinde sayıyor. Telefonların şarjlarının daha fazla gitmesi için hiçbir şey yapılmıyor demek ki. Bu nedenle teknoloji devlerine sesleniyorum. Sizden ricam telefonlar harici şarj altarnatifleri sunacağınıza dahili şarjının daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *