Neden yeni telefonların şarjı hep çabuk bitiyor

Herzaman bir hevestir yeni telefon aldığımız da bir takım yenilikler bekleriz ne de olsa az para ödemiyoruz onlara. Bunlara rağmen bir çok kez hayal kırıklıkları olur. Örneğin çok pahalı bir telefon alıyorsunuz eski modelden üst modele geçiyorsunuz ama ne yazık ki telefonun şarjı yine bir günden fazla gitmiyor.

Telefonun günden güne teknolojisi artmaya devam ediyor. Görüntü kalitesi artıyor, ekranlar büyüyor, işlemcileri artıyor daha hızlı işler yapıyorlar fakat ne yazık ki hala daha telefonun şarjı en fazla bir gün gidiyor. Bu nedemek oluyor telefonun şarj teknolojisi yerinde sayıyor. Telefonların şarjlarının daha fazla gitmesi için hiçbir şey yapılmıyor demek ki. Bu nedenle teknoloji devlerine sesleniyorum. Sizden ricam telefonlar harici şarj altarnatifleri sunacağınıza dahili şarjının daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.