«
Google-Plus-kullanalim

Gerçekten web sitelerin kararlılığı için sosyal medyaları aktif olarak kullanmamız, gerekli imlemeleri yapmamız bu alemde tutunabilmemiz ve sıyrılabilmemiz için çok önemli. Özelliklede tek dev olan Google’nin sosyal medya aracı Google+ işte bunu gerçekten etkin ve akılcıl kullanmanızda yarar buluyorum ne de olsa size zenginlik katacak olan yer burası.

Ne kadar sosyal medya konusunda facebook gibi sayfaların önüne geçemesede, ciddi bir sadakat var. Çünkü insanlar sitelerinin sonuç itibari ile google’de ön sıralarda çıkması için çabalıyorlar ve Google Plus’da Google inc şirketine ait dolayısıyla sitenizi aktif olarak kullanacağınız yerde Google Plus sosyal medya sitesi olacaktır.

Konularınızı olabildiğince, sitenize ait google sayfasında imlerseniz eğer diğer sitelere nazaran önde çıkma oranınız artacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken, özgün ve aşırıya kaçmamanız olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *