«
Nine-West-2015-indirim-ne-zaman

Dank diye konuya dalar gibi olsun istiyorum fakat Nine West ayakkabıları gerçekten bir bayanın ayağına çok yakışıyor. Gerek babet modelleri gerekse de sandalet modelleri bir bayanın ayağına cuk diye oturuyor. Tabi burada bayanının ayağının da küçük ve düzgün olmasının faktörü çok büyük olur. 2015 yılında yeni modeller hemen indirime girecek, isterseniz eğer 2015 Nine West yaz ayakkabı modellerinden ya da 2015’in ilk kış aylarının harika yeni sezon ayakkabılarından alabilirsiniz.

Nine West indirim günleri 2015 yılında da “Moda izle” sitesinden sunulacaktır. Günümüzde Nine West ayakkabı ’da şuanda tam %50 indirim bulunmaktadır. Siz de Nine West güncel indirim günlerinden yararlanmak isterseniz eğer moda sitemizi devamlı takip etmenizde büyük yarar var. Nine West 2015 yeni sezon ayakkabı modelleri ve güncel indirim günlerindeki ayakkabılar, tamamen yeni modellerdir. Geçtiğimiz sezon ayakkabıların indirimleri yapılmamaktadır. Biliyorsunuz normalde sezon ayakkabılarının fiyatları çok yüksek olduğundan bu Nine West indirimlerini kaçırmayın.

..GÜNCEL İNDİRİM VE PROMOSYONLAR..

 Nine West’İN AYAKKABILARINA SANIRIM BAYILMAYAN SEVMEYEN BİR BAYAN YOKTUR. GERÇEKTEN BEN DE BAYILIYORUM. 2015 NİSAN-MAYIS-HAZİRAN YAZ AYLARINA ÖZEL İNDİRİMLER BAŞLADI. SANDALETLERDE AÇIK AYAKKABILARDA YENİ SEZON ÜRÜNLERİNDE ŞİMDİDEN %30′ VARAN İNDİRİMLER VAR ERKEN DEMEYİN HAVA SOĞUKKEN SICAKTA GİYECEKLERİNİZİ ŞİMDİDEN ALIN. 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *