«
pull-and-bear-indirim-gunleri

Mağaza dendiğinde aklımıza gelen en büyük alışveriş mağazalarından birisidir Pull and bear. Herkes gibi sizin de sadece bir kaç günlük indirim günlerini sabırsızlıkla beklediğinizi biliyorum. Ben de bunun için ufak bir araştırma yaptım sizin için indirim günleri buluyorum.

Pull and Bear’ın daha çok gençlere hitap ettiğini biliyoruz fakat iyi bir tarz sahibi olmak isteyen her kesimden insanında uğrak yeri olmaya devam ediyor.

Birçok AVM’de Pull and Bear ve Pull and Bear’ın grubundaki şirketler AVM’ye çok cüzi miktarlarda kira ücreti ödüyor?

O kadar insanı o AVM’ye çekebilen çok fazla mağaza yok ama Pull and Bear bunu sağlıklı bir şekilde başarıyor. Özellikle İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya 2021’de Pull and Bear mağazalarında bu sayede daha fazla indirim yapar oldu.

Sizin gibi değerli takipçilerim sayesinde Pull and Bear’ın Türkiye grubu ile iletişim kurabilir oldum.

İndirim ne zaman?

Geçtiğimiz günlerde bir takipçimiz anlattı, Pull and Bear 2021 indirim günlerini bizden öğrenip hemen Pull and Bear’ın yolunu tutmuş. 2021’in moda rengi bordo ve yeşil bunu artık bilmeyeniniz yoktur. Dikkat ediyorsanız eğer Pull and Bear’da indirim gruplarında veya indirim olmayan ürünlerde, bordo ve yeşil renklerinin hâkim olduğunu görebiliriz.

Pull and Bear geçtiğimiz günlerde 30 haziran 2021 günü indirim yaptı ama herkes bundan bihaberdi ama dikkat ettiyseniz biz yorumlardan duyurduk ve herkes gidip indirim etiketli ürünleri buldu ve neredeyse 240TL’lik yeleği, hırkayı 69TL’ye aldı.

Ayrıca diğer indirimde 05 Ocak 2021’de oldu ve 1 hafta devam etti, tüm takipçilerim ilk indirim haberini aldı ve herkesden önce mağazalara gidip en güzel şeyleri satın aldı.

Siz de aşağıdaki alana yorumlarınızı bırakırsanız eğer Pull and Bear hakkında güncel gerçek indirim günlerini alabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi Pull and Bear’ın parfümleri çok moda siz de eğer onları indirimli almak istiyorsanız mağazaya gitmeniz gerekiyor. Pull and Bear’nın internetten standart kalıplara sahipseniz kullanabilirsiniz.

Çünkü Pull and Bear Online Alışveriş sitesinde tüm ürünler var. Duymayan kalmadı sanırım Pull and Bear Türkiye’de çevrimiçi alışveriş sitesini açtı siz de Pull and Bear için bizden indirim kodunu öğrenip PullandBear.com.tr adresinde indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Pull and Bear’ın hediye çekleri olsun veya indirim günleri olsun ne öğrenirsem burada sizinle paylaşacağım. Tek yapmanız gereken takipte kalmak. İyi günler Pull and Bear severler. İndirim ne zaman sorusuna verebileceğim en net yanıt ‘’bizi takip ettiğiniz her zaman’’ olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. mustafa

  2017 indirim günününden haberdar edermisniz

 2. Mina

  İndirim zamanlarından haberdar olmak istiyorum

 3. Afranur Demir

  Beni de indirimden haberdar eder misiniz?

 4. Afranur Demir

  Beni de indirimden haberdar eder misiniz

 5. selen

  ben de indirimlerden haberdar olmak istiyorum

 6. Nifo

  İndirim ne zaman olacak acaba