2016 Nine West İndirimleri

Bayanların uğramadan edemediği ayakkabı ve çanta mağazası bu aralar güzel indirim yapıyor. Siz de bu değerli indirimlerden yararlanmak istiyorsanız eğer acil olarak Nine West mağazası bulup, 2016 yılının başlarındayken hemen Nine West indirim günlerinden faydalanın. Nine West mağazasının önünden geçerken hep vitrinindeki yazlık ve kışlık ayakkabılar dikkatimi çekmiştir ve ciddi anlamda iç geçirmiştir. O kadar fazla Nine West alışverişi yapıyorum ki, bu 2016 Nine West %70 indirimi bana çok iyi gelecek. 

Nine West vitrinlerinde 2016 model topuklu rugan ayakkabıları gördüğümde yüreğim güm güm atıyor fakat içeri girip denediğimde vazgeçip çıkıyorum. Acaba ben şıpsevdi birimiyim inanın bilmiyorum. 2016 için 14 şubat indirimlerini beklemeden Nine West için %50’den fazla indirimlerden yararlanmak istiyorum. Nine West ayakkabılarının cazibesi ve kalitesi beni benden alıyor daha dün o kadar hoş bir yazlık sandalet gördüm ki arkadan bağlamalı kışın ortasında alasım geldi sanırım yazlıkları yavaştan hazırlamaya başlamışlar. Siz de eğer ayak güzelliğinize değer veriyorsanız mutlaka Nine West ayakkabılarından satın almalısınız ve indirim günlerini kaçırmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.