Rossmann Yeni Gelen Aktüel Ürünler

 Her butik kozmetik mağazasının olduğu gibi Rossmann’larında aktüel ürünleri ve katalogları mevcut. Sürekli olarak mağazalarına düzenli ziyaretler gerçekleştiriyoruz ve eğer size uygun indirimli kaçırılmayacak ürünler varsa burada onlardan bahsederek resimlerini paylaşıyoruz. 

 Rossmann marketlerinin en çok temizlik ürünlerini tüketiyoruz Türk hanımları olarak. Daha önce Almanya’da popüler olan Rossmann marketleri kısa sürede Türkiye’de de popüler oldu. Bunun başlıca nedenlerinden birisi Almanya’da ki Türk akrabalarımızın Rossmann’dan bize çikolata ya da benzer ürünleri alıp hediye diye getirmesinden kaynaklanıyor böylelikle bir çoğumuz ister istemez bu markaya aşina oluyoruz. 

 Rossmann’ın genellikle ürünleri kaliteli fiyatları ise uygun denilebilir. Ürünlerini kullananlar hem ürünlerini kaliteli buluyor hem de fiyatlarını ekonomik buluyorlar. Gerek temizlik ürünleri, gerekse kozmetik ürünleri her ay kataloglar, broşür ve insertler yardımı ile yayınlanıyor. 

 Bir çok insan kendisine mağazaları yakın olmadığı için şikayet ediyor ama mağazaların uzak olması rossmann indirim günlerini kaçıracağınız anlamına gelmiyor. Rossmann online alışveriş sistemi ile siz de alışveriş yapabilir, ürünleri evinize sipariş edebilirsiniz. 

 Özellikle rossmann’da son dakika indirimi çok oluyor, ellerinde kalmış ve son kullanma tarihi yaklaşan ürünleri ellerinden çıkarmak üzere aktüel aksiyonlar düzenliyorlar ve bu fırsattan bir çok rossmann kullanıcısı yararlanıyor. 

 Rossman 2017 yılının geçtiğimiz mart ayında ciddi indirimlerle gündeme gelmiş broşürlerinden aktüel fiyatları gören kullanıcılar mağazalara ve online alışverişe akın etmişti. 2017’nin Haziran ve Temmuz aylarında da rossmann çok özel yaz indirimleri olacak bu yaz indirimlerini gün gün size buradan resimleriyle bildireceğiz. 

 Özellikle domol ve sıvı sabun gibi başlıca ürünlerinde çok özel indirimleri oluyor ve bayanlar için daha sıradışı bir özellik makyaj ürünlerinde de neredeyse yüzde elliye varan indirimler yapıyorlar. 

 Şuanda broşürde şampuan, makyaj, diş temizliği, güneş kremleri, bayan hijyen ürünleri ve erkek bakım kategorisinde elle tutulur indirimler var. 

 Sizin için Rossmann’ın bu ayki fırsat köşesinin resimlerini derledim, elle tutulur alınası bir kaç şey var. Sizin de içinde işinize yarayacak ve almanız gereken ürünler varsa eğer yeni gelen aktüel ürünleri sakın kaçırmayın. 

Haziran 2017 Broşürü

Bir önceki yazımız olan Gratis İndirim Günleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 gratis indirim günleri, 2017 gratis indirim ne zaman ve Gratis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.