Samsung Galaxy S8 Arada Açılmıyor Nasıl Çözerim | Moda izle Samsung Galaxy S8 Arada Açılmıyor Nasıl Çözerim | Moda izle

Samsung Galaxy S8 Arada Açılmıyor Nasıl Çözerim

Dünyanın en büyük dev teknoloji üreticilerinden birisi olmasına rağmen daha yeni ürettiği model olan Samsung Galaxy S8 telefonunun güç düğmesine basmama rağmen açılmıyor telefon hiçbir tepki vermiyor. Bu sorunu teknik servise götürmeden nasıl çözebilirim. Samsung Galaxy S8 telefon açılmadığında ne yapabilirim bununla ilgili amatör olarak müdahale edilebilecek bir şey var mı şimdi buna bakalım.

Çok yeni ve üst model olmasına rağmen böyle sorunlar olabiliyor bazılarında ise şarjı olmadığı için açılmayanınada denk geldim inanılacak gibi değil adamın Samsung Galaxy S8 model telefonu var telefonu açılmıyor diye yetkili teknik servise getirdi meğerse şarjı bitmiş adam ne dese beğenirsiniz o kadar para verince en küçük şeyde panik oluyor insan dedi ve rica etsem %100 şarj olana kadar doldurup öyle verir misiniz dedi.

Bazen önceki yedeklerinizden devam ediyorsanız eğer ya da yeni telefon almamışsanız zamanla yaşanan yavaşlamalar ve eklenti hataları sizin telefonunuzu açamamanıza neden olabiliyor. O nedenle öncelikle böyle hataların olmamasına dikkat edin.

Gelelim size bizim Samsung Galaxy S8 telefon açılmaması durumunda uygulanabilecek hatanın bilgisini vermeye. Telefonunuzun kapama ve ses kısma butonuna sekiz saniye boyunce basıp bekledikten sonra telefonunuzun yeniden açılmasını bekleyin böylelikle sorun ortadan kalkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.