«
Samsung Galaxy S8 açılmama sorunu

Dünyanın en büyük dev teknoloji üreticilerinden birisi olmasına rağmen daha yeni ürettiği model olan Samsung Galaxy S8 telefonunun güç düğmesine basmama rağmen açılmıyor telefon hiçbir tepki vermiyor. Bu sorunu teknik servise götürmeden nasıl çözebilirim. Samsung Galaxy S8 telefon açılmadığında ne yapabilirim bununla ilgili amatör olarak müdahale edilebilecek bir şey var mı şimdi buna bakalım.

Çok yeni ve üst model olmasına rağmen böyle sorunlar olabiliyor bazılarında ise şarjı olmadığı için açılmayanınada denk geldim inanılacak gibi değil adamın Samsung Galaxy S8 model telefonu var telefonu açılmıyor diye yetkili teknik servise getirdi meğerse şarjı bitmiş adam ne dese beğenirsiniz o kadar para verince en küçük şeyde panik oluyor insan dedi ve rica etsem %100 şarj olana kadar doldurup öyle verir misiniz dedi.

Bazen önceki yedeklerinizden devam ediyorsanız eğer ya da yeni telefon almamışsanız zamanla yaşanan yavaşlamalar ve eklenti hataları sizin telefonunuzu açamamanıza neden olabiliyor. O nedenle öncelikle böyle hataların olmamasına dikkat edin.

Gelelim size bizim Samsung Galaxy S8 telefon açılmaması durumunda uygulanabilecek hatanın bilgisini vermeye. Telefonunuzun kapama ve ses kısma butonuna sekiz saniye boyunce basıp bekledikten sonra telefonunuzun yeniden açılmasını bekleyin böylelikle sorun ortadan kalkacaktır.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *