«
whatsapp-sahte-numara-2017

Herkes bedavaya whatsapp kullanmak istiyor kimisi de karşı tarafa numarasını belli etmeden sahte whatsapp numaralarıyla ulaşarak yazışmak istiyor. Ne kadarda sahtecilik peşinde insanlarız hem bir şeyin bedava olanını arıyoruz arada emeğin karşılığı vermek yok.

Biz konumuzun dışına çıkmadan ücretsiz olarak whatsapp için sahte numara nasıl alabiliriz bunu konuşacağız. 2017 yılı içinde bir çok telefon eklentisi önerisi yapılmış ama herkes çalışan bir whatsapp numarası almak istiyor. Bir çok eklenti yurtdışı için whatsapp numarası veriyor özellikle de united states gibi ülkelere ait diyerek hatalar verebiliyor.

Kimisi whatsapp’ı bedava kullanamıyorum ya da değişik bir numara ile kullanmakta zorluk yaşıyorum gibilerinden  çok soruya denk geldim.

Aslında fake numara aramak yerine sahte bir whatsapp gibi başkalarıyla yazışabilirsiniz bunlardan birisi WhatsFake eklentisi başkalarıyla başka bir numaradan yazıyormuş gibi sahte sohbetler yapabiliyorsunuz.

Diğer eklenti Fake Chat bu eklenti ile başka insanlarla sahte numara ya da başkasının numarası üzerinden sahte numara ile sohbet başlatabilirsiniz.

WhatsPrank eklentisi diğerlerine nazaran daha kolay, o nedenle 2017’de özellikle en popüler eklentilerden birisidir. Özellikle temmuz, ağustos tarihlerinde kendisini güncelledi ve en yeni olarak sahte whatsapp numarası nasıl alınır bu hepsinden iyi diyebilirim.

Siz yine ben chat yapmak istemiyorum direkt telefonla aramak istiyorum diyorsanız eğer diğer eklentilerden bazıları ise; Virtual Sim, iPlum ve Talk2 olabilir bunlar sahte numaradan arayabileceğiniz eklentilerden bir kaçı.

Siz de böyle internete sormak yerine ya google play açın ya da App store fake whatsapp diye aratın bir çok yeni eklenti var siz de onlardan birisini kullanabilirsiniz. Dilerseniz eğer buradan internetsiz Whatsapp kullanmak hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. İstersenizde buradan Whatsapp mavi tik olmadan mesaj okumak ilgili konumuza göz gezdirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *