«
Starbucks Çay Markası

Türkiye’de çay ın çok fazla tüketildiğini fark eden Starbucks kısa süre önce satın aldığı Teavana çay markası ile Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Kahvesiyle ünlenen Starbucks, Türkiye’nin bir çok yerinde kahve dükkanları var. Şimdide Türkiye’nin her yerine çay dükkanları açmayı planlıyor.

Büyük bir elit kitlenin müdavimi olduğu Starbucks zinciri, işine olan titizliğinden ötürü tutulmaya devam ediyor. Starbucks’ın çalışanları daima işine gösterdikleri titizlik ve özenle dikkatleri üzerilerine topluyorlar. Geçtiğimiz günler forum Bornova’da ki Starbucks’a uğradım kahvemi almayı ve sipariş vermeyi beklerken izlediğimde içeride beş kişi çalışıyordu ve fazlasıyla işlerine titizlik gösteriyorlardı. Latte’de kullanılmak üzere köpürtülen ve bardakta kalan süt bile tekrar kullanılmıyor. Kahve makinasından kahve alındıktan sonra mutlaka makina sıcak su ile temizleniyor. Bu düzen böyle sürdüğü sürece Starbucks daha Türkiye’de çok yol alacağa benziyor.

Starbucks’ı daha fazla benimseyen bir çok kitle, Starbucks kart sahibi oluyor. Starbucks kart ile kahvesini kolaylıkla satın alıyor ve her on kahvede bir kahvesini bedavaya getiriyor.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *