«
ilk-goruste-ask-yoksa-cinsellik-mi

Başlıktan da anlayacağınız üzere, aslında ilk görüşte aşkın doğru olmadığını yazacağım. Bir çok kadın ve erkek sırf güzel ve yakışıklı oldukları için partnerleri tarafından tercih ediliyorlar.

Çiftler karşısındakini gördüğünde yaşadığının hormonlarının bir oyunu düşünmeyi reddedip, onun ilk görüşte aşk olduğunu iddia ediyor fakat bu durumu bilim adamlar çoktan gerçekle alakası olmadığını kanıtlamışlar.

İlk başta partnerinizi tanıma evresinde önemli olan ilk intibadır. Bu nedenle siz karşınızdakinin yakışıklılığından etkilenebilirsiniz.

Ya da bir erkek olarak karşınızdaki bayanın güzel görünümünden ya da fazlasıyla hormonel dürtülerinizin etkisi altında kalarak vücudunun hatlarından etkilenip  ona doğru yöneliyoruz. Onu kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Bu gerçekten de hormonların gücünden ibaret aslında ilk görüşte olan aşk değil tamamen cinsellik. Hiçbir erkek bir kadının yaptıklarından değil sadece fiziğinden etkileniyor.

Bu nedenle siz de dış görünüşün kurbanı olmaktansa gerçekten iyi vakit geçirdiğiniz ve “sohbet” edebildiğiniz onu “dinlemekten” zevk aldığınız bir partner ile hayatınızı değerlendirin. Unutmayın ki yabancı filmlerdeki “sonsuz aşk” çokta gerçekten değil sadece usta yazarların eseri.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *