«
giftle-nedir

 Arkadaşlar indirimlerle ilgili sürekli bizi takip ettiğinizin farkındayız. Bize güvendiğiniz ve sıkı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Artık size moda dışında da tüm indirimler ve promosyonlar hakkında aktüel bilgiler paylaşacağız. Bugünkü konumuzun başında Giftle geliyor.

#Nedir bu Giftle?

Aslında Giftle kısacası insanların birbirine hediye yollaması için kolay bir eklenti. Amacı eklenti aracılığı ile bir hediye yollamanız. Örneğin Giftle’nin içinden bir kampanya satın alıyorsunuz ve o kodu arkadaşınıza gönderiyorsunuz. 

#Giftle’nin amacı nedir?

Giftle’nin kendi amacı kullanıcıların birbirine hediye yollaması. Aslında en büyük avantajlarından birisi içinde satın aldığınız her şey indirimli. Örneğin sinema bileti satın alıyorsunuz normalde 25 TL ama Giftle ile 15 TL’ye alabiliyorsunuz.

Hatta bugün Giftle aracılığı ile arkadaşlarımızla toplam 4 adet bilet alarak Sully filmine gittik. Açıkçası sinema biletine çok fazla para ödemeden filmi izlemek ben de daha fazla bir mutluluk yaratıyor.

Sinema biletini kullanmak için herhangi bir sınırlama yok. 3D, İmex yada haftaiçi haftasonu farketmeksizin tüm zaman ve seanslarda kullanabiliyorsunuz. Sadece tek farkı tüm Cinemaksimumlarda geçerli. Eklenti size en yakın Cİnemaximum sinemasını bularak sizi oraya yönlendiriyor.

Giftle ile ilgili düşüncelerinizi çok merak ediyorum lütfen benimle yorumlarınızla paylaşın. Ayrıca Giftle eklentisini indirmek için bu Giftle sayfasını kullanabilirsiniz.

Bu arada konumuzda bahsettiğim Sully Filmi Değerlendirmesi içinde lütfen bağlantıya tıklayınız tabi eğer gidip gitmemeniz gereken bir film olup olmadığını anlamak istiyorsanız…

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *