Ünlü markaların indirim haberleri

 Kışın en dorukta yaşadığımız günlerde yavaş yavaş eski yılı geride bırakıp yeni yıla geçeceğimiz zamanların tam ortasındayız. İşte bu bu dönemde yağmurlu günlerin en güzel alternatifi alışveriş yapmaktır. Hemen hemen hepimiz giyim ve moda üzerine bir indirim haberi aldık mı soluğu kapalı alışveriş merkezlerinde alıyoruz. Genellikle açık alışveriş merkezleri kış için çok ideal değillerdir. 

 Ne zaman bir marka için indirim haberi duysam kendime bir alışveriş programı yapıyorum ve onu hemen devreye sokuyorum. Örneğin ne zamandır Stradivarius’den almak istediğim bir kıyafet vardı, onu alabilmek için en büyük indirim haberini bekledim. Özellikle de burada sizler için en büyük mağazaların indirim haberlerini vermekle yükümlü olduğumdan sürekli indirim haberlerini sizlerle paylaşacağımdan firmaların ilgili yetkililerine ulaşıyorum ve sizler için en bilinmedik indirim haberlerini almaya çalışıyorum bu nedenle örneğin hem stradivarius’den hem de bir çok ünlü markadan indirimli alışveriş yapabilme hakkınız oluyor. 

 Gelelim indirim haberlerine, bu aralar English Home, Zara, Stradivarius, Ayakkabı markaları indirimleri, İnditex, Mavi, Lc waikiki, Forevernew markalarının 2017 başında ve 2016 sonuna kadar indirim siteleri üzerinden indirim haberleri verilecek ve devam ediyor olacak. Size buradan canlı canlı indirim haberlerini ve saatlerini en geç üç gün öncesinden yazıyor olacağız. O nedenle sizden ricam bize yorum yaparak iletişim bilgilerinizi bırakmanız. 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

“Ünlü markaların indirim haberleri” için 10 yanıt

  1. İndıtex mağazalarının indiriminin gününü özellikle Zara’yı lütfen banada bildirin sabırsızlıkla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.