«
WhatsApp-mavi-tik-kapama

Konumuz başlığından da anlaşılacağı üzere, WhatsApp ücretsiz mesajlaşma programının mavi tık yani iletildi tiklerinin nasıl iptal edip kapatabileceğinizden bahsediyor. Eğer size bir mesaj geldiğinde karşıdakinin mesajı okuduğunuzu anlamamasını istiyorsanız eğer bunun bir yolu var.

Hepimiz WhatsApp’ın yeni güncellemelerine ayak uydurmaya çalışıyoruz fakat bir sorun var. Karşıdaki mesaj yolladığında bunun belli olmamasını istiyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir kaç yol var. Kimimiz arkadaşımızla, kimimizde sevgilimizle mesajlaşırken bir şeyleri görmezden gelmek isteyebiliriz bu en doğal hakkımız işte bu sorunun cevabı şunda gizli; mesajı açmadan telefonu uçuş moda alınız, mesajı okuyunuz, okuduğunuz mesajı siliniz, uçuş modundan çıkınız son olarak mavi tik görünmeyecek ve karşıdaki mesajı okuduğunuzu anlayamayacak.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *