WhatsApp Mavi Tik Görünmesin Mesaj Okunduğu Anlaşılmasın

Konumuz başlığından da anlaşılacağı üzere, WhatsApp ücretsiz mesajlaşma programının mavi tık yani iletildi tiklerinin nasıl iptal edip kapatabileceğinizden bahsediyor. Eğer size bir mesaj geldiğinde karşıdakinin mesajı okuduğunuzu anlamamasını istiyorsanız eğer bunun bir yolu var.

Hepimiz WhatsApp’ın yeni güncellemelerine ayak uydurmaya çalışıyoruz fakat bir sorun var. Karşıdaki mesaj yolladığında bunun belli olmamasını istiyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir kaç yol var. Kimimiz arkadaşımızla, kimimizde sevgilimizle mesajlaşırken bir şeyleri görmezden gelmek isteyebiliriz bu en doğal hakkımız işte bu sorunun cevabı şunda gizli; mesajı açmadan telefonu uçuş moda alınız, mesajı okuyunuz, okuduğunuz mesajı siliniz, uçuş modundan çıkınız son olarak mavi tik görünmeyecek ve karşıdaki mesajı okuduğunuzu anlayamayacak.

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.