«
gumruk-esyalari

Sırf gümrükten geçmediği ve faturaları olmadığı için gümrükte takılan ya da havaalanında kalıp unutulan değerli eşyalar laptoplar ya da kaliteli profesyonel fotoğraf makinaları gelene çok ucuz fiyata satılıyor. Bu ilan gündeme geldikten bir süre sonra  bile gümrükte neredeyse birçok ürünün tükendiğini söyleyen yetkililer çok ucuza bir çok şeyin olduğunu söylüyor.

Örneğin 50TL’ye orjinal güneş gözlükleri ya da 10TL’ye orjinal marka spor ayakkabıları ya da kaliteli adidas nike gibi markaların kıyafetleride bulunuyormuş. Kim istemez ki kendi değerinden yüzlerce lira alta fiyata sahip olmak bunlara ama birinin yüzü ağlarken diğerine hayır olurmu tartışılır. Gümrükte ya da havaalanında unutulan eşyalar nasıl ve nereden alınır derseniz eğer ya mersin gümrükte ya da Atatürk havaalanından temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *