İnditex Grubu Zara 2021 – 2022 Sonbahar Kış İndirimi

Sonbahar’ın gelmesiyle alışveriş dürtülerimiz bizi bir anda mağazalara gitmeye sürükler oldu. Hava soğudukça üstümüze eklediğimiz kıyafet ve aksesuar sayısı artar oldu. ✅  Yazın üstümüze geçirdiğimiz tişört ve şort ile kombini tamamlarken şimdilerde bir çok eklemeler yapmak zorunda kalıyoruz.

Geçen gün baktım hava hemen buz gibi oldu dedim alışveriş yapmalıyım. Zara’da indirimler başladı bir yandan da indirim olmasa da gitmem lazımdı çünkü hiçbir şeyim kalmadı. Gri renkli bir yün kazak aldım v yakalı tam 70TL’ye görseniz gerçekten bu fiyata bedava. Siyah bir de kot aldım aynı zamanda basic badilerim bitmişti bir kaç tane uzun body aldım indirim 16 ekim 2021’de başlayacak başladıktan sonra tüm dolap alışverişi için gideceğim.

Bu arada Zara indirim günlerini bizden öğreniyorsunuz sonra gidip indirimli alışveriş yapıyorsunuz ama hiç gelip altına bir teşekkür yazan yok. Bakıyorum binlerce kişi okumuş ama kimse yorum yapmıyor. Sizden ricam Zara’dan yaptığınız alışveriş detayını yoruma yazmak. Ne aldınız, kaça aldınız hepsini tek tek yazacaksınız. Valla bakın bir daha indirim günlerini size haber vermem ona göre. Önümüzde Kasım, Aralık ve Ocak ayında süper indirimler var onlarıda size bildireceğim ona göre yorumlar yazın. İlk yorumları gönderenlerin mail adreslerine ilk olarak atacağım.

Zara duyduğumuza göre 2021 yılı için birbirinden güzel indirimler planlıyormuş. Yabancı web sitelerinden aldığım bilgilere göre önümüzdeki sene geçtiğimiz sene olduğu gibi ürünlere çok fazla zam yapmayacakmış. Ayrıca geçen senenin ürünlerinde indirim ve promosyonlar belirmeyi planlıyorlarmış. Bir çok insan Zara Mağazalarına gitmeden rahat duramıyor ama haberiniz olsun artık Zara Online açıldı oradan da indirimleri takip ederek özel fırsatları yakalayabilirsiniz. Siz de web sitemiz üzerinden indirim kuponlarını alıp web sitelerinden güncel indirimleri alarak alışveriş yapabilirsiniz.

Eğer derseniz ki Zara Grubu’nun tüm indirim günleri hem 2021’de hem de 2022’de benim cep telefonuma ya da mail adresime gelsin diyorsanız eğer mutlaka alt tarafa indirim günlerinden haberdar olmak için yorum yazınız. Biz güncel tarihleri öğrenerek size göndereceğiz. Bize mutlaka takip edin!

Bir önceki yazımız olan 2021 - 2022 Nine West İndirimleri başlıklı makalemizde 2021 nine west indirim, Nine West ve Nine West indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

“İnditex Grubu Zara 2021 – 2022 Sonbahar Kış İndirimi” için 50 yanıt

  1. Yakın zaman da Zara da indirim var mı paylaşırsanız çok mutlu olurum. Beğendiğim bi kaç kaç parça var, indirime girecekse biraz daha bekleyebilirim.

  2. Merhaba gerçekten çok güzel şeyler yazıyosunuz bugün tesadüfen gördüm ve sizi takip edicem zaranın indirimli günlerini yazarsanız mesaj atarsanız çok mutlu olurum geçmemiştir umarım

  3. Merhaba, sitenizdeki paylaşımlarınız çok faydalı. Bende indirim günlerinizden haberdar olmak istiyorum, şimdiden teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.