«
Zara_Indirim_Yakala

Karantina günlerinde hepimizin eve kapanmak zorunda olması nedeniyle biraz morallerimiz indi. O nedenle olabildiğince internete yoğunlaşıyoruz. Halbuki dolaşmaya çıkıp biraz alışveriş yapabilmek vardı ama ahh ahh ne yazık ki yapamıyoruz. Zara mağazasına gidip biraz kafa dağıtmak ve yeni ürünlerinden satın almak isterdik ama ne yazık ki böyle bir lüksümüz yok.

Covid-19 nedeniyle karantina günlerde Zara yer yer online indirim günleri yapmaya devam ediyor. Sizlere web sitesinde ceketlerde ya da elbiselerde yüzde elli indirim gelmiş diyemem çünkü öyle bir şey yok. Daha çok ara ara koleksiyon olmayan ürünlerinde karantina indirimleri yapıyor. İnsanlar zaten sadece online alışveriş yapabildikleri için stok fazlası ürünlerine yönlendiriyor.

Bu konuyu açıklamak gerekirse eğer; yüzde 90 oranında ilgi çekmemiş ve satın alınmamış mavi bir yazlık elbise bir anda diğer yüksek fiyatlı elbiselerin arasında özel fiyatlara inmiş olduğunu görebilirsiniz. Zara’nın almış olduğu bu aksiyonun sebebi tamamen fazla ürünleri eritme çabası. Değil ki mavi elbise kötüdür, aksine bana kalırsa en iyisidir, kimse almamıştır, fiyatı da diğer elbiselere oranla ucuzdur. Böylelikle siz karantina indirimlerinden yararlanmış oluyorsunuz.

Ayrıca google aramalarında dikkatimi çeken; çok fazla Zara kupon ya da zara indirim kodu gibi başlıklar ve sahte arama yanılgıları mevcut. Halbuki zara için kimse size bedava indirim kodu veremez. Sadece sizlere aksiyonlu günler hakkında bilgi verebilir.

Aynı benim bu yazımda size Zara indirimlerinden yararlanabilmeniz için bir püf noktası vermemde olduğu gibi. Belki siz de 2020 yaz koleksiyonundan bir kaç elbiseye göz atıp sayfadan çıkacaksınız ya da bu kadar pahalı mı olur diyeceksiniz ama siz de benim anlatmak istediğimi anlayıp bit pazarındaki en iyi parçayı bulabilirsiniz ;)

Bir önceki yazımız olan 2023 - 2024 Zara indirim günleri belli oldu başlıklı makalemizde 2022 zara indirim, trendyol zara ve Zara İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *