«
online indirimler

Boyner, Mavi, Mudo, Roman, Avva, Altınyıldız, Sarar, Sephora, Flormar gibi büyük mağazalar Corona virüsü nedeniyle kapılarına kilidi vurdu. Bunların yanın da bir çok mağaza için örneğin Zara, HM, Bershka gibi çok daha popüler olan mağazalar kapanacak mı ya da kapatılacak mı gibi sorular gelmeye başladı.

Aslında bunları sormak yerine kendi hijyenimizi eleştirmemiz lazım. Mağazalar kapanırsa eğer korkulacak bir şey yok ki Online alışveriş daha fazla artacaktır. Hatta mağazaların kapanması ile beraber online indirimler hız kazandı mesela Altınyıldız %70’e varan indirim başlattı. Mavi; ücretsiz kargo ve %30’a varan indirim başlattı. Bunlarla birlikte sepette ekstra indirimler eklemeye devam ediyorlar. Boyner İlkbahara Selam indirimi adı altında her 250₺’lik alışverişe 75₺ indirim veriyor hatta 75₺ ‘lik indirimden yararlanmak için indirim kodu ILK75 olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Boynere özel markalara 1 alana 1 bedava kampanyası başladı. Bununla beraber de seri sorunu indirimleri mevcut.

Kısacası Online indirimler hızla yol almaya devam ediyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2023 - 2024 Zara indirim günleri belli oldu başlıklı makalemizde 2022 zara indirim, trendyol zara ve Zara İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *