Hangi Mağazalar Kapandı Online İndirimler Ne Kadar | Moda izle Hangi Mağazalar Kapandı Online İndirimler Ne Kadar | Moda izle

Hangi Mağazalar Kapandı Online İndirimler Ne Kadar

Boyner, Mavi, Mudo, Roman, Avva, Altınyıldız, Sarar, Sephora, Flormar gibi büyük mağazalar Corona virüsü nedeniyle kapılarına kilidi vurdu. Bunların yanın da bir çok mağaza için örneğin Zara, HM, Bershka gibi çok daha popüler olan mağazalar kapanacak mı ya da kapatılacak mı gibi sorular gelmeye başladı.

Aslında bunları sormak yerine kendi hijyenimizi eleştirmemiz lazım. Mağazalar kapanırsa eğer korkulacak bir şey yok ki Online alışveriş daha fazla artacaktır. Hatta mağazaların kapanması ile beraber online indirimler hız kazandı mesela Altınyıldız %70’e varan indirim başlattı. Mavi; ücretsiz kargo ve %30’a varan indirim başlattı. Bunlarla birlikte sepette ekstra indirimler eklemeye devam ediyorlar. Boyner İlkbahara Selam indirimi adı altında her 250₺’lik alışverişe 75₺ indirim veriyor hatta 75₺ ‘lik indirimden yararlanmak için indirim kodu ILK75 olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Boynere özel markalara 1 alana 1 bedava kampanyası başladı. Bununla beraber de seri sorunu indirimleri mevcut.

Kısacası Online indirimler hızla yol almaya devam ediyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 - 2021 Zara indirim günleri belli oldu başlıklı makalemizde 2020 Zara indirim, 2020 zara indirim günleri ve 2021 zara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.