«
IMG_20200327_165214

Ziraat bankası 2020 konut ve kredilerinizi de artık 3 boyunca erteliyor. Ziraat bankasi konut kredisini nasıl erteledim. Ziraat Bankası ev kredisi erteleme işlemleri nelerdir? Konut kredisi erteleme için atlatma icin ne yapmak lazım?

Eğer konut kredinizi ertelemek istiyorsanız ERTELE BOSLUK TC KIMLIK numaranızı yazın ve 4757 ye size geri dönüş yapsınlar diye bekle Allah bekle.

Fakat isim hemen görülsün derseniz eğer mutlaka krediyi çektiğiniz bankaya gidiyorsunuz. Sıra bekliyorsunuz Corona virüsü nedeniyle sizi kesinlikle içeriye almıyorlar kapıda yağmurda sogukta ve anlayışsız diğer insanlar yüzünden Corona oluyorsunuz.

Evet sıra bittiyse müşteri temsilcinize geliyorsunuz konut kredinizi ertelemek istediğinizi söylüyorsunuz.

Ben ilk başta faizsiz 3 ay erteleme yapıyorlar sanıyordum fakat al babayı. Hazır Corona vurmusken ziraat olarak bir de kendileri vuruyor hem de %12 faiz ayrıcalığı ile.

Diyelim ki 3 ay otolediniz 3 aylık odemediginiz kredi bedeli toplamı 6 bin lira bu tutarı kalan taksit tutarinizin üstüne serpistiriyor. Böylelikle 2000 oduyorken misal faiz oranına denk artık 3 ay sonraki başlayacak taksitiniz 2100 ye dönüşüyor size faizi kitleyip acısını diğer aylardan çıkarıyorlar.

Nasılsa saf bir milletiz bu bankalar gereğinden fazla bizi somurmelerine izin veriyoruz. Zaten dünyanın kredisini ödüyoruz o da yetmiyormuş gibi ek bir faiz daha çıkarıyor demiyor ki ben bu arkadaşı zaten konut kredisini verirken yeteri kadar dudukledim.

Ziraat bankasında durumlar böyle sizin de başka bankalarla ilgili tecrubelerinBir önceki yazımız olan 2020 Sevgililer Günü Programları Belli Oldu başlıklı makalemizde 2020 Sevgililer Günü hediyesi, izmir sevgililer günü ve izmir sevgililer günü otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Moda Hakkında

avatar

Moda

Moda hakkında yazmayı çok seviyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *