«
2015 bayan yazlık şort modelleri (7)

Bu yılda herzaman olmadığı ya da kışın olduğu gibi haki ve yeşil renkler moda olacak. Bu nedenle biz de bu renk tonları üzerine yoğunlaşmaya çalıştık. Çünkü sizin 2015 şort modelleri hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyorum. Bu nedenle askeri veya yeşil renkleri kullanarak modern bir şort tarzı yaratabilirsiniz. Bu sene içinde bel bölgesi aşık transparan tişörtler moda olacak. Bununla birlikte yeşil rengiyle beyaz tişörtler ve yeşil ayakkabıları kullanabileceksiniz.

Beylerde de aynı şekilde yeşil montlar şimdiden moda olduğu gibi 2015 yaz modası içinde, yeşil renkli kadın şort modelleri söz konusu olacak. Siz de yeşil şort ve yeşil kemerle birlikte bu yıla has bayan sandelet modellerinde de yeşil veya krem renk tonları içeren kadın şortlarını tercih edebilirsiniz. Tercihen herkesin amacı bayanların özellikle, kısa şort modellerini tercih etmekle birlikte tatlı bir miktarda dekolte verebilmek olmaktadır. Bu nedenle ayakkabı seçiminiz ciddi anlamda önem taşımaktadır. Nedenine gelecek olursak eğer, uzun şort sizin kısa boylu, kısa şort ise sizin uzun boylu görünmenize neden olacaktır.

 

2015 bayan yazlık şort modelleri (1) 2015 bayan yazlık şort modelleri (2) 2015 bayan yazlık şort modelleri (3) 2015 bayan yazlık şort modelleri (4)

 

 

 

2015 bayan yazlık şort modelleri (5)

2015 bayan yazlık şort modelleri (6)

2015 bayan yazlık şort modelleri (8)

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *