«
modalojik-kampanyasi-temmuz

 Sanırım şimdiye kadar duyup gördüğüm en zengin 2015 yaz hediyesi moda sitesi Modalojik.com’dan…

2014 yılında moda blogger olarak yola çıkan Modalojik hızla yola devam ediyor. Hedefi moda tutkunlarına, moda aşıklarına modayı en güzel dille anlatmak ve sunmak olan Modalojik fikirlerini hergün bir yenisini daha ekliyor.

Modalojik’ten 2015 yazına özel çok özel bir hediye. Modalojik ile birlikte istediğiniz bir AVM’de veya istediğiniz bir mağazadan tam 500’TL’lik bir alışverişe ne dersiniz. Bu harukulade teklife kim hayır diyebilir ki. Alışveriş seçimlerinizde moda ve stil danışmanınız Modalojik ile birlikte doğru renkler ve doğru modellerle hem de hiçbir şey ödemeden kendi stilinizi yaratmaya ne dersiniz.

Sizden tek istenen Modalojik.com web sayfasını ziyaret ederek ilgili konunun altına katıldığınıza dair yorum yazmanız. Daha sonra instagram hesabına giderek “instagram.com/modalojik” hesabını takip ediyorsunuz ve hemen ardındanda facebook.com/modalojikcom hesabımı takip ederek başvurunuzu tamamlıyorsunuz. üç ayrı işlem yaparak sizden sanırım çok şey istenmiyor ne de olsa 500TL’lik alışveriş hediyesi. Böyle yaparak kolay yoldan birçok kişinin çekilişe katılmasını engellemek sadece böylelikle sayfalarımı beğenen ve yorum yazan emekçilere vereceğiz bu harika ödülü.

Sonuçlar 01 Temmuz 2015 tarihinde açıklanacak. Ayrıca beğenen, yorum yazan aralardan seçilen bir çok kişiye özel hediye paketleri göndereceğiz. Ayrıca modaizle.com’dan haberi aldım diye yazarsanız eğer yoruma +1 fazla puan olarak size geri dönecek.  Ne duruyorsunuz hadi hemen katılın.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Furkan

    Şu erkek moda blogger değil mi o? Daha önce Facebook’ta da bunu görmüştüm ama inanmamıştım doğrusu ama burada bile yazdığına göre gerçektir. 500 tl az bir miktar değil, neler neler alınır 500 tl ile :)) hemen bir liste yapacağım ve bana çıkması için dua etmeye başlayacağım! Alışverişe bir bavulla gideyim bari :D Kesinlikle katılıyorum, yazı içinde teşekkürler