«
2015-new-balance-yeni-kadin-erkek-ayakkabi-modelleri (9)

New Balance mağazalarında en sinir olduğum şeylerden biri bir kadın ayakkabısını veya bir erkek ayakkabısının, beğendiğim modelinin kalmamış olmasıdır. Genellikle New Balance‘ın instagram hesabında beğendiğim tüm son model ayakkabıları nedense ellerinde kalmamış oluyor.

Çok az sizlerle dertleştikten hemen sonra biraz 2015 model New Balance ayakkabılardan bahsedebilirim. New Balance genellikle kaliteli malzeme kullanmasada, tasarım ve rahatlık açısından çok başarılı. Son çıkan 2015 model New Balance ayakkabı modellerini instagram hesabında görüyorum ama New Balance mağazalarında gittiğimde bulamasamda aradığım modeli vespa’nın web sayfasında arayıp buluyorum. En kötü ihtimal ebay.com’dan sipariş ediyorum. New Balance kadın ayakkabı modelleri adına 2015 yılında iki adet çok sevilen model var o da resimlerin arasında mevcut bakabilirsiniz. Bu modeller henüz New Balance insragram hesabından yayınlanmasına rağmen, Türkiye New Balance raflarında daha göremedik.

Eğer sizinde aradığınız New Balance marka ayakkabılar var fakat modellerini bulamıyorsanız eğer, New Balance ayakkabısının resmi ile birlikte paylaşabilirsiniz. New Balance yeni sezon ayakkabı modellerini inceleyelim.

 

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *