«
2015 kısa saç modelleri (29)

Eğer siz de kısa saç modelini, saçlarınızda uygulamayı tercih ettiyseniz eğer çok şanslısınız. Mutemelen, kuaföre gitmeden önce sitemize  girdiniz ve saçınızı kısa kestirmeden önce size en uygun modeli arıyorsunuz. Sizin için, 2015 yılının en güzel 30 kısa saç modelini sunuyoruz.

Saçlarınızı kısa olarak, gerek asimetrik gereksede simetrik ve kat kat kestirmek isteyebilirsiniz. Ters kısa saç kesimi ise 2015 yılında, resimlerden de görüleceği üzere oldukça moda. Kısa saç kesiminde önemli olanlardan biri ise, boyun uzunluğunuzdur. Boynunuz ince ve uzunsa emin olun kısa ve küt saç size çok yakışacaktır. Düzgün ve simetrik olarak kesilmiş, pürüzsüz saç modelleri parlayarak dikkatleri üzerinize toplayacak. Önü uzun arkası kısa, bir tarafı uzun diğer tarafı kısa 2015 model saç modellerine nazaran galaerimizdeki düzgün saç modelleri sizin daha çok ilginizi çekeceğine eminiz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *