«
2015-2016 yazlık abiye modelleri (4)

Yaz ayı yaklaştıkça, düğünlerin artmasıyla birlikte yazlık abiyelerde büyük önem kazandı. Çeşitli modelleriyle seçim yapmakta zorlanacağımız yazlık abiyeler, birbirinden farklı tasarımcılarıyla ve farklı modelleriyle bayanların beğenisine sunulmaktadır. Uzun, kısa, desenli modelleriyle karşımıza çıkmaktadır.
Genç kızların en çok tercih ettiği abiyeler uzun, straplez ya da tek kollu balık model abiyelerdir. Yaz sıcaklığından korunan kumaşlar tercih edilmektedir. Yazlık abiyelerin kısa olanları bayanları oldukça zarif göstermektedir. Sadece düğünlerde değil, mezuniyetlerde de genç kızların şıklık yarışında yazlık abiye elbiseler yer almaktadır.  Genç kızların giymiş olduğu bu yazlık abiyeler, farklı renkleriyle insanları büyülemektedir.
Tesettürlü bayanlar içinde çok şık yazlık abiyeler bulunmaktadır. Farklı renkleriyle göz alıcı etkisi oluşturan bu abiyelerin, tesettürlü bayanlar için içlerinde en çok tercih edilen rengi, zümrüt yeşilidir.


Bu senenin düğünlerinde gelin annelerinin veya damat annelerinin tercihleri arasında güpürlü yazlık abiyeler tercih edilmektedir. Nişanı olan genç kızlar yazlık kabarık abiye modellerini tercih etmektedirler. Abiye seçerken vücudunuza uygun olmasına dikkat ediniz. Uzun boylu ve zayıf iseniz uzun balık model bir yazlık abiye tercih edebilirsiniz. Göğsünüz büyük ise kesinlikle straplez model tercih etmemelisiniz. Tercih ettiğiniz takdirde şıklığınız ortadan kalkacaktır. Yazlık abiyelerin en önemli tamamlayıcıları ayakkabılar ve aksesuarlardır. Abiyeleri tercih ederken bunlara da dikkat etmek gerekir.  Bu yıl farklı renkleriyle, seçim yaparken oldukça zorlanacaksınız. Mezuniyet kızlarımızın ve kır düğünlerinde en çok tercih edilen modellerinden biride önü kısa arkası uzun abiye modelleridir. Bu elbise de öne çıkan şey ayakkabıdır ve ayakkabı seçimine fazlasıyla dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *