«
2015 sandalet modelleri (9)

Kışın kalın kıyafetlerinden, kapalı ayakkabılarından kurtulma vakti geldi. Artık baharın da gelmesiyle sadece kıyafetler, pantolonlar değil ayakkabı modasında da değişimler vitrinlere yansımaya, moda dergilerinde yer almaya başladı. Şüphesiz ki ayak sağlığı yaz-kış her mevsim en önemli olan şeylerden biridir.

Yazın bunaltıcı sıcağında ayak sağlığını korumak, ayağınızın aşırı nemden ötürü mantar oluşumunu engellemek için seçtiğiniz ve giydiğiniz ayakkabılar çok önemli. Özellikle yazın açık, hava alan ayakkabılar daha çok tercih edilmektedir. Son yıllarda sadece tatil yörelerinde değil; şehir hayatının da en çok tercih edilenleri arasında yeni nesil sandaletler yer almaktadır. Sandaletler farklı tasarımları, bunaltıcı havalarda biraz olsun bayanları ferahlatan, rahatlığın yanında marjinal ve tarz bir görüntü oluşturmaktadır. 2015 yaz sezonunda da sandalet modasını farklı modern tarzlarda göreceğe benziyoruz.  2015 sezonunda sandaletlerin bileklerden yukarı doğru çıktığını göreceğiz. Ayrıca bu sezonda şıkır şıkır ve klasik sandaletler dışında; daha spor sandalet modelleri göreceğiz.
Sandalet trendlerine baktığımızda yeni sezonda birçok sandaleti, birçok farklı çeşitte göreceğiz. Dolgu sandaletler, taşlı sandaletler, düz sandaletler bunlardan sadece bazıları. Dolgu topuk sandaletlerinizi uzun ayak bileklerinize kadar olan elbiselerinizin, tulumlarınızın, İspanyol paça pantolonların altında rahatlıkla ve şıklıkla giyebilirsiniz. Geçtiğimiz yazın en çok kullanılan taşlı sandaletleri bu sezonda bolca karşımıza çıkacağa benziyor. Bilekten bağlamalı, parmak arası modeller yine bayanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alacağa benziyor. Taşlıları, çiçeklileri, dolgulu olan sandaletlerle bu yaz yine çok renkli ve hareketli olacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *