2016 Abiye Trendleri

Bir İzmir’li olarak abiye denince aklıma gelen Kemeraltı çarşısıdır. En modern en tutulan abiye modellerini kemeraltı çarşısından temin edebilirsiniz. Çünkü oradaki esnaflar genellikle modayı yakından izlerler ve sezonun en modern gece elbiselerini daha ekonomik dikerler. Güzel bir genç kızsanız eğer genellikle davetlere, düğünlere ve özel buluşmalara sık sık gidiyorsunuz demektir. O nedenle her arkadaşınızın düğününe ya da nişanına aynı abiye elbiseyle gidemezsiniz sürekli değişik abiye seçenekleri bulmalısınız. Bu duru ne kadar maliyetlide olsa bu işin bir de en trend olan abiye modelini bulmaktan geçiyor.

Moda tasarımcıları 2016 yılına yakışan sizin sevebileceğiniz en modern ve en trend abiye modellerini yeni koleksiyonunda sundu. Siz de sevdiğiniz bir modelden örnek alarak gidip bir mağazadan satın alabilirsiniz. Kemeraltı’ndaki mağazalarda taşlı, tüllü, uzun ya da kısa abiye modellerini 200TL’den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

En güzel abiye trendleri galerimiz;

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

“2016 Abiye Trendleri” için 2 yanıt

  1. Merhaba,elbiseyi kendi adıma çok ama çok beğendim.Sizede çok yakışmış.Bu elbiseden bende temin etmek istiyorum.Yardımcı olabilir misiniz?

    1. Merhaba Seda;

      Beğenmene sevindim. Resimlerden hangisini beğendiğini söylersen nasıl temin edebileceğin hakkında bilgiyi paylaşabilirim.

      İyi günler dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.