«
2016 Bayan Dövme Modelleri (22)

Bu senenin en popüler modalarından birisi bayanların tercih ettiği 2016 zarif dövme modelleri. Genellikle kalıcı dövme seçimlerinde insanlar çok fazla kararlı olamıyorlar, kararlı olanlar zaten bu durumu iyice belli ediyor. Fakat kararsız olan bayanların genellikle seçimleri fazla görünen bölgelerinde olmaması. 2016 yılının en son dövme trendlerinden biriside göğüsün hemen altına yapılan dövmeler. Genellikle yaz aylarından bikini sutyen bölümünün  tam altına denk geliyor gerçekten de hoş bir tamamlayıcı olarak görev alıyor.

Bunun yanı sıra popüler dövme modellerinden bir diğeride boya yapılmadan kalıplarla gölgelendirilerek yapılan modeller. Güneş kreminizi sürüyorsunuz ve yıldız gibi bir dövme kalıbını göbeğinize ya da dövmeyi yapmak istediğiniz yere bırakıyorsunuz ve kendinizi güneşe emanet ediyorsunuz. O kalıbın altı bronzlaşmıyor ve resimlerdeki gibi çok hoş görüntüler çıkıyor ortaya. Ayağınıza, sırtınıza, kolunuza güzel ve şık dövme modellerini bulup işlemek gerçekten çok akıllıca kendinizi en iyi ifade etme yöntemlerinden birisi olduğunu düşünüyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *