«
2016-Bohem-Giyim-Resimleri (11)

Her bir duruşu, bakış açısını bir tarz haline getirmeyi başarmak aslında bir stilist olmaktan farksız diyebiliriz. Bohem’de aynı bunun gibi bir şey. Aslında Bohem bir hayat tarzı, günübirlik yaşayan tarzına ve görünüşüne çokta önem vermeyen ve daha çok sanata değer veren bir yaşam stili. Biz de onu modanın içine dahil ettik bugünkü konumuzda moda sitesi içeriği altında 2016’nın en güzel bohem örneklerini paylaşacağız. 

Bir çok ünlü marka bohem giyim tarzında ürünleri destekleyip koleksiyonlarına eklemeye başladılar. En güzel bohem örneklerini ve en güzel bohem markalarını online ortamda sizlerle paylaşacağım. Hep salaş bir tarzı olan ve renklerin iç içe geçtiği bohem modelleri gerçekten insana değişik özgür bir hava veriyor. Daha çok 2016’nın yaz aylarında ve ilkbahar aylarında bohem stilin gözde olması bekleniyor. Bohem stil ile birlikte değişik tarzda aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Buna uygun yarım süet botlar ya da parmak arası deri terlikler pek uyumlu olabilir. Bu tarzın ve rahat uyumun önümüzdeki zamanlarda ciddi bir moda olacağı düşünülüyor o nedenle gardrobunuzu buna göre doldurmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *