2016 Bohem Giyim Çok Moda Olacak

Her bir duruşu, bakış açısını bir tarz haline getirmeyi başarmak aslında bir stilist olmaktan farksız diyebiliriz. Bohem’de aynı bunun gibi bir şey. Aslında Bohem bir hayat tarzı, günübirlik yaşayan tarzına ve görünüşüne çokta önem vermeyen ve daha çok sanata değer veren bir yaşam stili. Biz de onu modanın içine dahil ettik bugünkü konumuzda moda sitesi içeriği altında 2016’nın en güzel bohem örneklerini paylaşacağız. 

Bir çok ünlü marka bohem giyim tarzında ürünleri destekleyip koleksiyonlarına eklemeye başladılar. En güzel bohem örneklerini ve en güzel bohem markalarını online ortamda sizlerle paylaşacağım. Hep salaş bir tarzı olan ve renklerin iç içe geçtiği bohem modelleri gerçekten insana değişik özgür bir hava veriyor. Daha çok 2016’nın yaz aylarında ve ilkbahar aylarında bohem stilin gözde olması bekleniyor. Bohem stil ile birlikte değişik tarzda aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Buna uygun yarım süet botlar ya da parmak arası deri terlikler pek uyumlu olabilir. Bu tarzın ve rahat uyumun önümüzdeki zamanlarda ciddi bir moda olacağı düşünülüyor o nedenle gardrobunuzu buna göre doldurmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.