«
2016 mango kombinleri

Benim en büyük Zara alternatiflerimden birisi olan Mango olmazsa olmazlarımdandır. Nedense diğer mağazalarda bulamadığım tarzları burada bulabiliyorum. Genellikle Mango’dan kombin yapmasamda mutlaka çok beğendiğim bir kıyafetle çıkıyorum. Mesela geçen gün siyah sade bir babet arıyordum bakmadığım yer kalmadı. Ya çok kalitesiz ya da çok pahalı oluyordu. Mango’ya girdim baktım ki rugan kaliteli babetler mevcut hem de 69TL’ye gerçekten çok sevindim. 

Sırf bu makale için 2016 Mango kombini yaratabilmek adına biraz kıyafetlere ve ücretlere baktım hatta sizler için indirimlere bile göz attım. Beyaz boğazlı bir kazak buldum, hemen altına gri bir pantolon ve üstünede gri yün bir palto. Alın size harika bir kombin hem de günlük sokakta giyebileceğiniz tarzda. Siz de böyle kolay ama şık mango kombinleri yaratmak istiyorsanız eğer mutlaka bir mango’ya gidip gözlerinizi açabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. teknikimalat

    bu senenin modasını beğenmedim bakalım ne olacak