2016 Mango Kombinleri

Benim en büyük Zara alternatiflerimden birisi olan Mango olmazsa olmazlarımdandır. Nedense diğer mağazalarda bulamadığım tarzları burada bulabiliyorum. Genellikle Mango’dan kombin yapmasamda mutlaka çok beğendiğim bir kıyafetle çıkıyorum. Mesela geçen gün siyah sade bir babet arıyordum bakmadığım yer kalmadı. Ya çok kalitesiz ya da çok pahalı oluyordu. Mango’ya girdim baktım ki rugan kaliteli babetler mevcut hem de 69TL’ye gerçekten çok sevindim. 

Sırf bu makale için 2016 Mango kombini yaratabilmek adına biraz kıyafetlere ve ücretlere baktım hatta sizler için indirimlere bile göz attım. Beyaz boğazlı bir kazak buldum, hemen altına gri bir pantolon ve üstünede gri yün bir palto. Alın size harika bir kombin hem de günlük sokakta giyebileceğiniz tarzda. Siz de böyle kolay ama şık mango kombinleri yaratmak istiyorsanız eğer mutlaka bir mango’ya gidip gözlerinizi açabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

“2016 Mango Kombinleri” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.