2016 Erkek Günlük Casual Ayakkabı Modelleri

Siz değerli baylar için en beğendiğim günlük kullanım için ideal ayakkabı modellerini paylaşacağım. Gerek günlük kullanımda kot pantolonun altına gerekse de kumaş pantolonun altına klasik bir şekilde uydurup kombinleyebileceğiniz gerçekten şık bir kaç ayakkabı paylaşacağım. Zaten 2016 yılının başlarında da bu model ciddi anlamda popüler hale gelmişti. 

Gerek Hotiç, Desa, Ataköy, İnci, gibi ayakkabı markaları olsun hepsi için bir önerim olacak. Sevdiğiniz renkler siyah ve koyu lacivert olmasını temenni ederim 🙂 çünkü paylaşacağım ayakkabı tarzı bunlar gibi olacaktır. Bu göstereceğim ayakkabı modellerinin fiyatları 289TL’den başlıyor biraz yüksek ama gerçekten beğenilmeyecek gibi bir ayakkabı değil. O nedenle mutlaka sizin de bir indirim günü yakalayıp almanızı tavsiye ederim. Özellikle inci ve hotiç ayakkabı markasının indirim günlerini yakalayabilirsem ben de bir çift almak istiyorum.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.