«
atakoy-günlük-erkek-ayakkabı-modelleri-2016

Siz değerli baylar için en beğendiğim günlük kullanım için ideal ayakkabı modellerini paylaşacağım. Gerek günlük kullanımda kot pantolonun altına gerekse de kumaş pantolonun altına klasik bir şekilde uydurup kombinleyebileceğiniz gerçekten şık bir kaç ayakkabı paylaşacağım. Zaten 2016 yılının başlarında da bu model ciddi anlamda popüler hale gelmişti. 

Gerek Hotiç, Desa, Ataköy, İnci, gibi ayakkabı markaları olsun hepsi için bir önerim olacak. Sevdiğiniz renkler siyah ve koyu lacivert olmasını temenni ederim :) çünkü paylaşacağım ayakkabı tarzı bunlar gibi olacaktır. Bu göstereceğim ayakkabı modellerinin fiyatları 289TL’den başlıyor biraz yüksek ama gerçekten beğenilmeyecek gibi bir ayakkabı değil. O nedenle mutlaka sizin de bir indirim günü yakalayıp almanızı tavsiye ederim. Özellikle inci ve hotiç ayakkabı markasının indirim günlerini yakalayabilirsem ben de bir çift almak istiyorum.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *