Erkek Moda Blogger Kış Alışverişi

Merhaba baylar bayanlar bugün güzel bir kombin yapmaya çalıştım ne zamandır işten zaman ayırıp bir alışveriş yapmak istiyordum fakat fırsat bulamamıştım. Benim çok iyi bir moda bloggerı olmak gibi bir hırsım yok ama amacım sadece yaptıklarımı paylaşmaktan ibaret. Yoksa instagram gibi sosyal medya gruplarında bir hayli moda blogu olan moda siteleri mevcut. 

Gelelim alışverişime açıkçası bugün alışverişim bir bot alma isteği ile başlayıp katlandı 🙂 Önce Hotiç’den Zweig model botları aldım. Botlar 698TL’den 278TL’ye düşmüş gerçektende o parayı fazlasıyla hak ediyor. Bot tam anlamıyla çok kaliteli ve sağlam. Burnunun üstünde kırılmayı engelleyen bir şerit var ve derisi gerçekten çok güzel. Bununla birlikte ikisinin arasında kaldığım spor botda vardı fakat ben zweig’i aldım.

Hotiç Spor Bot Modeli Hotiç Zweig Bot

Burda bu bota bir dar paça pantolon lazımdı hemen Mavi’den gri bir kot aldım. Tam o sırada Mavi mağazasındaki iki ürünü tek fiyata alma kampanyasını görünce orada birden çok güzel örgü kazaklar olduğunu farkettim 🙂 Omuz bölümünde başlayıp biten işlemeleri omzu daha geniş gösterdiğinden çok hoşuma gitti hemen bir tanede kazak aldım. Mavi Lacivert jakarlı kazak Fiyatı 120TL’den 79TL’ye düşmmüş Mavi mağazasındaki bu indirimleri sakın kaçırmayın.

Mavi Kot Pantolon Mavi Örgü Kazak

Ordan çıkıp hadi artık gideyip derken Mudo’da ne göreyim Giray sepin kazak özel serisinden harika bir kazak biraz toplu gösterecek ama siyah beyazın bu aralar çok moda olmasına aldandım ve beğenerek aldım. Fiyatı 159TL’den 99TL’ye düşmüş siz de sakın kaçırmayın.

Mudo Sweet

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

“Erkek Moda Blogger Kış Alışverişi” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.