«
Mudo Sweet

Merhaba baylar bayanlar bugün güzel bir kombin yapmaya çalıştım ne zamandır işten zaman ayırıp bir alışveriş yapmak istiyordum fakat fırsat bulamamıştım. Benim çok iyi bir moda bloggerı olmak gibi bir hırsım yok ama amacım sadece yaptıklarımı paylaşmaktan ibaret. Yoksa instagram gibi sosyal medya gruplarında bir hayli moda blogu olan moda siteleri mevcut. 

Gelelim alışverişime açıkçası bugün alışverişim bir bot alma isteği ile başlayıp katlandı :) Önce Hotiç’den Zweig model botları aldım. Botlar 698TL’den 278TL’ye düşmüş gerçektende o parayı fazlasıyla hak ediyor. Bot tam anlamıyla çok kaliteli ve sağlam. Burnunun üstünde kırılmayı engelleyen bir şerit var ve derisi gerçekten çok güzel. Bununla birlikte ikisinin arasında kaldığım spor botda vardı fakat ben zweig’i aldım.

Hotiç Spor Bot Modeli Hotiç Zweig Bot

Burda bu bota bir dar paça pantolon lazımdı hemen Mavi’den gri bir kot aldım. Tam o sırada Mavi mağazasındaki iki ürünü tek fiyata alma kampanyasını görünce orada birden çok güzel örgü kazaklar olduğunu farkettim :) Omuz bölümünde başlayıp biten işlemeleri omzu daha geniş gösterdiğinden çok hoşuma gitti hemen bir tanede kazak aldım. Mavi Lacivert jakarlı kazak Fiyatı 120TL’den 79TL’ye düşmmüş Mavi mağazasındaki bu indirimleri sakın kaçırmayın.

Mavi Kot Pantolon Mavi Örgü Kazak

Ordan çıkıp hadi artık gideyip derken Mudo’da ne göreyim Giray sepin kazak özel serisinden harika bir kazak biraz toplu gösterecek ama siyah beyazın bu aralar çok moda olmasına aldandım ve beğenerek aldım. Fiyatı 159TL’den 99TL’ye düşmüş siz de sakın kaçırmayın.

Mudo Sweet

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. orçun

    Botun siyah rengini http://www.hotic.com.tr‘den satın aldım gerçekten güzel öneri olmuş Fakat sizin çektiğiniz resim http://www.hotic.com.tr‘den daha güzel çıkmış onu söylemeden edemeyeceğim :)

  2. Abdullah

    çok iyi gerçekten de çok beğendim