«
2017-MARKALARIN-INDIRIMLERI

Büyük markaların 2021 indirim tarihleri yaklaşıyor. Dikkat ederseniz eğer sürekli indirim haberleri veriyorum neden sizi memnun etmek için ✅ . 2021 büyük mağazaların indirimlerinden eminim haberdar olmak istiyorsunuzdur. Size hangi marka indirime girmiş, indirim sezonu ne zaman başladı, fırsatlar ve kampanyalar nelerdir gibi sorularınıza cevaplar vereceğim.

Türkiye’nin tüm AVM’lerin en başında İstinye park, forum bornova, forum istanbul, point bornova, optimum gaziemir, mavibahçe hepsinde %50’ye vara indirimler olacak özellikle de büyük markalarda.

 

ZARA 2021 İNDİRİM TARİHLERİ ✅ 

 Zara sene başında ocak şubat mart 2021 tarihinde yılın başlangıç indirimini yapmıştı. Şimdi yaza özel yıl ortası indirimi

02 Temmuz 2021 de yapılacak sakın kaçırmayın.

MANGO 2021 İNDİRİM TARİHLERİ ✅ 

Mango %50 indirime girdi bile eğer indirimli ürünlere ulaşmak isterseniz bu linki kullanabilirsiniz.

BERSHKA 2021 İNDİRİM TARİHLERİ ✅ 

Bershka indirimi 29/06/2021 ile 02/07/2021 tarihleri arasında inditex grubu ile birlikte olacak indirimli ürünler ve bilgileri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

PULL & BEAR 2021 İNDİRİM TARİHLERİ ✅ 

Pull & Bear’da şuanda %50 kampanya indirimi var buradan indirimli ürünlere bakabilirsiniz. Fakat büyük indirim inditex ile beraber olacak.

MASSİMO DUTTİ 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

Massimo Dutti’de şuanda özel kampanyalar ve ürününe göre indirimler mevcut. Ürünleri incelemek ve uygun fiyata satın almak için tıklayınız. Büyük indirim yine inditex grubu ile birlikte yapılacak.

OYSHO 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

Şuan Oysho’da %50’ye vara indirim var faka bu sadece sezon sonu ürünlerde geçerli.

STRADIVARIUS 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

Stradivarius’da birbirinden güncel indirimler mevcut özellikle çiçekli elbiselerde indirim var ve çok güzeller.

H&M 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

Şuan HM’de indirim başladı ve %50 büyük indirim yaz özel indirimleri adı altında devam ediyor.

MUDO 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

Şuan Mudo’da %20 indirim var hem de yaz ürünlerinde. Seçtiğiniz ürünler sepet üzerinden %20 indirime uğruyor.

KOTON 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

Şuan Koton’da 120TL ve üzeri alışverişlerde 20TL kupon hediyesi var. Kupon Kodu: KTDN20 bu kupondan herkes defalarca yararlanabilir.

İPEKYOL 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

İpekyol’da büyük sezon indirimi başladı %50 oranında indirimler var ve elbiseler uçuş uçuş o kadar güzel ve renkli ki insan indirimi bile beklemeyebilir.

VAKKO 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

Vakko’da şuanda ilkbahar sezon indirimi var ve bu indirim %40 oranında. Siz de bu indirimli ürünlerden yararlanmak için burayı ziyaret edin.

NİNEWEST 2021 İNDİRİM TARİHLERİ

Ninewest’de şuanda ilkbahar yaz sezon indirimi var ve %50’ye varan indirim devam ediyor. Örneğin 469TL’lik bir babet 239TL’ye düşmüş gerçekten iyi bir fırsat bu indirimli ürünleri ulaşmak için bu linki kullanabilirsiniz.

 

Gördüğünüz gibi sürekli moda sitesini takip ederseniz en aktif en güncel indirim haberlerinden haberiniz oluyor hatta ve hatta size özel indirim kuponları bile hediye ediyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *