«
lif-modelleri-2016 (10)

Lif banyoda kullandığımız ve hijyen için aldığımız bir malzeme ama biliyoruz ki işlevi her ne kadar bu olsa da banyomuza uyumlu ve renk açısından, model açısından farklı olmasını istiyoruz.  Bu da bizim ayrıntılara verdiğimiz önemle ilgili bir durumdur. Evet her zaman banyo yapıyoruz ancak her zaman aynı lifleri kullanmak istemeyiz şimdi sizlere bir kaç tane yeni lif modelini tanıtıcam eğer dilerseniz bunların arasından birini seçerek işleyebilirsiniz.

Banyolarımızda renk olarak en çok açık mavi filan tercih ettiğimiz için daha çok bir deniz havası uyandırır buna uyumlu olarak balık desenli lifler görmemiz mümkün özellikle mavi ya da beyaz renkten yapılmış balık desenli lifleri yapabilirsiniz. Bir diğer lif modeli ise tunus işi diye adlandırılan lif modelidir bunu da banyonuza uyacak güzel ve canlı renklerle işleyerek hem aksesuar görevi görüp hem de asıl işlevini yerine getirmek üzere kullanabilirsiniz. Banyoda lifler için en çok kullanılan modellerden biri de rüzgar gülü modelidir bazı hanımlarımız bu rüzgar gülüne yeni yorumlar getirmiş farklı modeller tasarlamışlardır. Bunlardan her hangi birini tercih edebilirsiniz.
Son zamanlarda en çok gördüğümüz ve liflerde de kullanılmaya başlanan bir diğer ip vardır ki bu püsküllü iplerdir bu ipler lifin her hangi bir yerinde yapılacak bir desen için kullanılabilir ve lifinize çok farklı bir hava katacaktır. Genellikle lifleri kullanmak için yapsak da çoğu genç kız çeyizi için işler bu yüzden yukarıda örnek verdiğimiz modellerin her birinden bir kaç tane yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *