«
2016-Yilbasi-Gecesi-Kombinleri (16)

Ayın sonuna doğru tüm bayanlarda bir heyecan başladı, yılbaşı gecesi ne giyeceğim diye. Herkes yılbaşında nereye gitsem nerede eğlensem diye düşünürken kendine düşkün bayanlar şimdiden 2016 yılbaşı akşamı ne giyeceğinin planını yaptı bile. Yılbaşı gecesi herkes kıyafetlerini en iyi şekilde kombinledi ve düzenledi. Takısından ayakkabısına kadar elbisesi ile uyumlu olması için tüm gerekenleri yaptı. 

Vereceğim örneklerdende anlaşılacağı üzere 2016 yılbaşı gecesinde kombinleyeceğiniz giyim tarzının illaki kırmızı olması gerekmiyor. O nedenle kendinizi o renge şartlandırmayın sadece iç çamaşırlarınızı kırmızı giyebilirsiniz eğer uğuruna inanıyorsanız. Bunun dışında size resimlerde parfümünüze kadar kombinleyebileceğiniz giyim önerilerini ve markalarını sundum. Aşağıdaki galerimizi tek tek gezerek sizin için uygun olan elbiseleri beyninizde oluşturup gidip daha hızlı ve kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Galeri;

Bir önceki yazımız olan Stilgiyin.com En İyi Moda Arama Motoru başlıklı makalemizde moda arama motoru, serra alkoçlar sitesi ve stilgiyin.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *