«
instagram-hataları-2016

Off bu instagram resim paylaşma şeysinin bir türlü derdi tasası bitmiyor. Ya blok yemişsinizdir sizi engeller erişemezsiniz ya da geçici ve bazı üyeleri kapsayan güncellemeler yapmaktadırlar yine erişemezsiniz. Başlarsınız google’de instagram 2016 yılında neden açılmıyor diye aramaya. Yılı neden belirtiyorum, çünkü arama yapıp modaizle sitesine girdiğiniz zaman konunun eski olduğunu düşünmemeniz. Bu demek oluyor ki bu sitede instagram hatalarını çözebilmek için güncel sorular ve cevaplar bulunmaktadır.

Genellikle instagram açılmama sebebi sunucu kaynaklı olabilir. Fakat kimi zaman da çok fazla instagram üyesinin resimlerini beğenmekten ya da sayfalarını hesaplarını takip etmekten instagram tarafından güvenlik kuralları gereği uzaklaştırılabiliyorsunuz dolayısıyla bunu da instagram’dan kaynaklı bir sorun sanabiliyorsunuz. Böyle durumlarda yapmanız gereken en az 72 saat instagram hesabınıza giriş yapmamak. İşta tamda bu sırada alabileceğiniz en iyi önlemlerden birisi bağlanmakta olduğunuz wifi ağ bağlantısını telefon ayarlarına girerek “bu ağıt unut” demek olacak. Hemen ardından modeminize reset atınız. Bununla birlikte instagram eklentisini telefonunuzdan kaldırınız. Böylelikle bir nevi ip banını ve cookie kalıntılarını ortadan kaldırarak sağlıklı bir işlemi bırakmış olacağız.

Eğer bunların hepsini yaptığınız halde bir çözüm bulamadıysanız lütfen yorum olarak aşağıdaki bölümden destek alınız.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *