Zara 2016 Mart ayı aksiyonları

Yeni yoğun bir ayı sabırsızlıkla çekiyoruz. Bilirsiniz mart ayı kürek ve kazmayı yaktıran bir aydır. Bu ne demek oluyor, şubat ayının sonlarındaki ılık havalara kanmayın mart ayında Zara’dan yazlık almayın. Neden çünkü hem sezon ürünleri pahalı olacaktır hem de o tarihte havalar soğuyacağından üşüye bilirsiniz. O nedenle hem üşümemek hem de indirimlerden yararlanmak istiyorsanız eğer Zara 2016 mart ayı indirimi sadece kışlıklar için mart ayında gerçekleşecek.

Siz de mart ayının ortasındaki Zara indiriminden yararlanmak ve uygun fiyata kaliteli ürünler giymek istiyorsanız eğer mutlaka bizleri takip etmelisiniz. Kış aylarında kışlıklar ve sonbaharlık ürünlerde %50’ye kadar özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Mesela 150TL’lik bir ürünü ya da montu 85TL gibi meblaya almak istemez misiniz? O zaman siz de yorumları yazın indirimlerden haberdar olun.

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

“Zara 2016 Mart ayı aksiyonları” için 3 yanıt

  1. Sayenizde ocak ayı indiriminden haberdar oldum, (bunun için çook teşekkürler :)) Mart Ayı indirimi ne zaman acaba?

  2. mrh zara indirim günleri ve diğer indirimler için yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.